Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 25. 01. 2019
rozhodca - judge - richter: Pakulska Anna, PL
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
524 V 2 CAPO DI TUTTI CAPI TWO LIONS HOUSE BENTLEY Z PADOKU NOVALIS OD DVOU LVU
525 V 1 CAJC JEAN VALJEAN IZ ZOOSFERY NOXX-VAN DE DONAUHOEVE RENSDORFF LIBERTY
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
526 V 1 CAC MARIS DEL NASI EUTAY DEL NASI TIJARA DEL NASI
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
527 V 1 CAC, R-CACIB VOSTRA ALTEZZA EXCALIBUR ZTET IZ GALAKUNA CATRINA Z PADOKU
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
528 V 2 R-CAC SANTA JULF EINSTEIN LIVONIJA BARON AMBER AMULET SANT JULF JUDARA
529 V 1 CAC, CACIB, BOB TAHI-RÉME TYRION OZ DI CASA GIARDINO TAHI-RÉME MAYA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
530 VN 2 AMIRA VALLE DI ROSE ETTORE DEL TIBUR GHANA VEĽKÝ JAROK
531 VN 1 VIVAT DE VINKO YAGODA MALINA OKEAN ELZY DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
532 V 2  CARISSIMA TWO LIONS HOUSE BENTLEY Z PADOKU NOVALIS OD DVOU LVU
533 V 3 PRIDE OF RUSSIA PUTORANA DESTENY´S PHOENIX HIGHWAY TO HELL PRIDE OF RUSSIA KALINA
534 V 1 CAJC, BOS VIVAT DE VINKO WONDEFUL AALIYAH AYK VON ELBTHOR KALINKA-MALINKA DE GRANDE VINKO
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
535 V 2 R-CAC AMANI DIAMANTI NERI BISMARCK VITAL SCREEN INBORN FORTUNA MIRANDA MEDIA
536 V 1 CAC, CACIB PRIDE OF RUSSIA NAVARA EUTAY DEL NASI PRIDE OF RUSSIA RUBINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
537 V 2 R-CAC ERIA PRO HAPPINESS ERIA PRO VERSAILLES ERIA PRO ARABIKA
538 NENASTÚPIL HELENA BEST CERBER HARLEUIN GUMBY GENESIS BEST CERBER
539 V 1 CAC, R-CACIB PASADENA Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
540 V 1 CAC SMART WOOD HILLS KENYA LIVONIJA BARON AMBER AMULET SMART WOOD HILLS OKHRA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
541 V 1 CAC INFINITY INDIRA DI PERLANERA OKSAMIT DE GRANDE VINKO FRUTHY FREE DI PERLANERA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
542 V 1 ALASTRIONA DE GRANDE VINKO ALE´ALAMOS DEL CITONE MODUS OST WIS WISPERA
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
543 NENASTÚPIL WILLIE WILLIAM MORGANTINA COLD DI PERLANERA THELMA TEA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
544 V 1 CAJC PRIDE OF RUSSIA PROKHOR DESTENY´S PHOENIX HIGHWAY TO HELL PRIDE OF RUSSIA KALINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
545 V 1 CAC GOODHEAD AKON CASTOR COLT VON ASHANTI AFRODITA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
546 V 1 CAJC ERIA PRO TURMALIN QUICKSTEP KING OF DARKNESS ERIA PRO VERONA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE