Medzinárodná výstava (CACIB) Bratislava, 27. 10. 2018
rozhodca - judge - richter: Bíroš Milan, SR
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
502 VN 1 VIA FELICIUM ZEPTER COLT DI PERLANERA TAHI-RÉME KAYLE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
503 V 1 CAC PLAY BOY Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
504 V 1 CAC, CACIB, BOB GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C´VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
505 V 2 R-CAC TAHI-RÉME ZEUS TAHI-RÉME MAX TAHI-RÉME JAMEERAH
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
506 V 1 CAC CODY DEL NASI PRIDE OF RUSSIA SIDOR OTRADA FOR DEL NASI DE GRANDE VINKO
507 V 2 R-CAC VIA FELICIUM ANTONIO TROY DEL NASI TAHI-RÉME KAYLIE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
508 VN 1 ANISKA LUCY VALLE DI ROSE ETTORE DEL TIBUR GHANA VEĽKÝ JAROK
509 VN 2 AURORA VALLE DI ROSE ETTORE DEL TIBUR GHANA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
510 V 1 CAJC, BOJ VERA VERENA MORGANTINA TOSCANO DEL DIAMANTE NERO THELMA TEA MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
511 V 2 R-CAC PRIDE OF RUSSIA ASTERONA SANT KREAL ELIXIR PRIDE OF RUSSIA ISHTAR
512 V 1 CAC PRINCESS Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
513 V 2 R-CAC HELENA BEST CERBER HARLEUIN GUMBY GENESIS BEST CERBER
514 V 1 CAC, CACIB, BOS PRIDE OF RUSSIA FEDORA PRIDE OF RUSSIA LUCHEZAR PRIDE OF RUSSIA PIKOVAYA DAMA
514 V 3 PRIDE OF RUSSIA YASHMA PRIDE OF RUSSIA TARAS PRIDE OF RUSSIA SASHA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
516 V 2 R-CAC TAHI-RÉME VIVIANA ASTERIX DEL NASI TAHI-RÉME JAAMERAH
517 V 1 CAC, R-CACIB VIA FELICIUM VINCERE NATUS PRINCE PIERO DI PERLANERA TAHI-RÉME KAYLIE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
518 NEPRIŠIEL GOODHEAD AKON CASTOR COLT VON ASHANTI AFRODITA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
519 V 1 CAC TAHI-RÉME BRUNO EUTAY DEL NASI TAHI-RÉME MAYA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
520 V 1 CAC, R-CACIB PRIDE OF RUSSIA TAURUS PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA KALINA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
521 V 1 WINONA WIGA Z HELFŠTÝNA RELLAPS NICONESS CONNY ROYAL CASTELBEG
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE