Medzinárodná výstava (CACIB) Bratislava, 26. 10. 2018
rozhodca - judge - richter: Janek Jana, SR
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
446 V 1 CAC, R-CACIB PLAY BOY Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
447 NEPRIŠIEL CODY DEL NASI PRIDE OF RUSSIA SIDOR OTRADA FOR DEL NASI DE GRANDE VINKO
448 V 1 CAC VIA FELICIUM ANTONIO TROY DEL NASI TAHI-RÉME KAYLIE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
449 VN 1 AURORA VALLE DI ROSE ETTORE DEL TIBUR GHANA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
450 V 1 CAJC, BOJ VERA VERENA MORGANTINA TOSCANO DEL DIAMANTE NERO THELMA TEA MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
451 V 2 R-CAC PRIDE OF RUSSIA ASTERONA SANT KREAL ELIXIR PRIDE OF RUSSIA ISHTAR
452 V 1 CAC, CACIB, BOB PRINCESS Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
453 V 2 R-CAC HELENA BEST CERBER HARLEUIN GUMBY GENESIS BEST CERBER
454 V 1 CAC  PRIDE OF RUSSIA FEDORA PRIDE OF RUSSIA LUCHEZAR PRIDE OF RUSSIA PIKOVAYA DAMA
455 V 3 PRIDE OF RUSSIA YASHMA PRIDE OF RUSSIA TARAS PRIDE OF RUSSIA SASHA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
456 V 2 R-CAC TAHI-RÉME VIVIANA ASTERIX DEL NASI TAHI-RÉME JAAMERAH
457 V 1 CAC, R-CACIB VIA FELICIUM VINCERE NATUS PRINCE PIERO DI PERLANERA TAHI-RÉME KAYLIE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
458 V 1 CAJC GOODHEAD AKON CASTOR COLT VON ASHANTI AFRODITA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
459 V 1 CAC TAHI-RÉME BRUNO EUTAY DEL NASI TAHI-RÉME MAYA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
460 V 1 CAC, CACIB, BOS PRIDE OF RUSSIA TAURUS PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA KALINA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
461 V 1 CAC WINONA WIGA Z HELFŠTÝNA RELLAPS NICONESS CONNY ROYAL CASTELBEG
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE