Európska klubová výstava / Europa Klubsiegerschau / Europa club show
06. 09. 2018, Kamenný mlyn
Slovensko - Slovakia - Slowakei 
rozhodca - judge - richter:   István Rada - HU, Norbert Daube - DE, Sergej Vanžha - SK
EKV Európsky klubový víťaz 2018 Europe Club Winner 2018 Europa Klubsieger 2018
EKV Mladých Európsky klubový víťaz mladých 2018 Europe Junior Club Winner 2018 Europa Jugend Klubsieger 2018
EKV Minor Puppy Európsky klubový víťaz Minor Puppy 2018 Europe Minor Puppy Club Winner 2018 Europa Minor Puppy Klubsieger 2018
EKV Puppy Európsky klubový víťaz Dorastu 2018 Eirpúe Puppy Club Winner 2018 Europe Jüngsten Klubsieger 2018
EKV Čestnej Európsky klubový víťaz čestnej triedy 2018 Europe Honorara Class Club Winner 2018 Europa Ehrenklasse Klubsieger 2018
EKV Veteránov Európsky klubový víťaz veteránov 2018 Europe Veteran Club Winner 2018 Europa Veteranen Klubsieger 2018
ZD Zlatý doberman Golden doberman  Goldener Dobermann
NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA ABSENT ABWESEND
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
Sergej Vanžha, SK 3
 1  VN 1 EUROPA BABY KLUBSIEGER, ZD VIA FELICIUM ZEPTER
 2  VN 2 VIA FELICIUM ZOLTHAR
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
Sergej Vanžha, SK 3
 8  VN 1 EUROPA JÜNGSTEN KLUBSIEGER, ZD VIVAT DE VINKO VULCANO VESUVIO    
 7  VN 2   INFINITY AMORIS CHAOS    
 5  VN 3   HADES DE LUXE VOM FREYER TAL    
 3  VN 4   BÄBIE'S GARDEN NEW BOSS IN TOWN    
 4  VN   BÄBIE'S GARDEN NOTHING ELSE MATTERS    
 9  VN   VIVAT DE VINKO WISHMASTER    
 6  N   INFINITY AMORIS CASSIUS    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
István Rada, H 1
 11  V 1 CAJC EUROPA JUGEND KLUBSIEGER SANT KREAL BELLATOR    
 12  V 2   VIVAT DE VINKO UMBERTO    
 10  VD 3   OLEC, HERTOG ONZOH V. OLYMPIASTAETE    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
István Rada, H 1
 17  V 1 CAC   TAHI-RÉME ATLAS      
 13  V 2 R-CAC   DOBERGAARDEN FOREVER CORSANNI      
 14  V 3   INFERMO VON HOHENZOLLERN      
 18  V 4   VIA FELICIUM VOSTORG      
 16  V   SANT KREAL ARGENTO      
 15  VD   MARS VON VENZOLAND      
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
István Rada, H 1
 32  V 1 CAC   TAHI-RÉME TYRION      
 30  V 2 R-CAC   SANT KREAL FOCUS ON KORIFEY      
 27  V 3   ILAY DEL NASI      
 22  V 4   FILIMAMONT EXTRA-TERRESTRIAL      
 21  V   ERIA PRO HARTL      
 20  V   ERIA PRO ISKANDER      
 24  V   GERMANO VON HOHENZOLLERN      
 25  V   GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN      
 31  V   SANT KREAL ULTRAS      
 33  V   YAN DEL NAISSUS      
 26  VD   CHALLENGER KING OF ROMANIA      
 19  Hund fehlt   DIAMANTE DE LUPERCA BLACK AND FIRE      
 23  Hund fehlt   GELIOS      
 28  Hund fehlt   PASHA CHAGALL HOME      
 29  Hund fehlt   PRIDE OF RUSSIA CHONGAR      
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
István Rada, H 1
 39  V 1 CAC   SEBASTIAN IZ ZOOSFERY      
 40  V 2 R-CAC   SESTO SENSO AKAGERA      
 35  V 3   JOHNROSS VOM LEHMANNSFELSEN      
 38  V 4   SANT KREAL JAROVIT      
 36  V   NORTE DEL LUCES DE GRANDE VINKO      
 37  V   SANT KREAL EGO      
 34  Hund fehlt   DRAGO CARTA DELLA PASSIONENERA      
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
István Rada, H 1
 44  V 1 CAC EUROPA KLUBSIEGER DURA LEX POLONIA KING CRIMSON    
 47  V 2 R-CAC   PRIDE OF RUSSIA SEVER    
 50  V 3   SANTA JULF GUNTHER    
 48  V 4   ROCKY VON FRANKENBURG    
 42  V   BÄBIE'S GARDEN WHOS THE BOSS    
 43  V   DARIUS DI CARESI NICE    
 46  V   PRIDE OF RUSSIA CHINGAY    
 49  V   SANT KREAL GANZEL    
 51  V   VOSTRA ALTEZZA EXCALIBUR    
 45  Hund fehlt   NORTE DEL LUCES DE GRANDE VINKO    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
István Rada, H 1
 53  V 1 EHRENKLASSE EUROPA KLUBSIEGER KAIROS DE GRANDE VINKO    
 54  V 2   SMART WOOD HILLS BOROMIR    
 52  V 3   ARCHIE REVADOG    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
István Rada, H 1
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
Sergej Vanžha, SK 3
 59  VN 1 EUROPA BABY KLUBSIEGER, ZD LIVONIJA BARONESA FATA MORGANA    
 58  VN 2   KATANA BY CALLIANA    
 61  VN 3   VIA FELICIUM ETERNITY OF CHOPITEA    
 55  VN 4   AMIRA VALLE DI ROSE    
 56  VN   BELLADONA BETHANY ALARY ASLAR    
 57  VN   GET TO THE POINT PANDORA    
 60  VN   REMIX MAMBA BLACK CARTEL    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
Sergej Vanžha, SK 3
 71  VN 1 EUROPA JÜNGSTEN KLUBSIEGER, ZD MISS MASHA ANGEL OF SHAYTAN    
 69  VN 2   KARMELA DONNA DEL JARDÍN DE ELFOS    
 76  VN 3   VIVAT DE VINKO WONDERFUL AALIYAH    
 67  VN 4   ERIA PRO TIFFANY    
 62  VN   ALICE KING OF TURKEY    
 63  VN   ANGEL OF SHAYTAN MADMOISELLE LENNA    
 65  VN   BÄBIE'S GARDEN NONSENSE ANS SCANDALS    
 64  VN   BARISSA REVADOG    
 66  VN   BELLARIS REVADOG    
 68  VN   INFINITY AMORIS BENZALINA    
 72  VN   NARNIA VON KARPATIA 1991    
 73  VN   PINKIE PIE BOHEMIA GOTIKA    
 74  VN   SANTA JULF MADELEINE    
 75  VN   SIA SOPHIA DI PERLANERA    
 70  Hund fehlt   KRISTAL DI ALTOBELLO    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
Sergej Vanžha, SK 3
 83  V 1 CAJC EUROPA JUGEND KLUBSIEGER, ZD LILLITHLADY VOM LEHMANNSFELSEN    
 88  V 2   VICKY VICTORIA MORGANTINA    
 89  V 3   VITORIA LUPERCA DE GIPEUCA    
 81  V 4   DOBERGAARDEN FOREVER EMIKO    
 77  V   ANIMA VERO AYA    
 78  V   BELLADONNA RAPIDAMENTE (FCI)    
 79  V   CARPATHIAN MAGIC DE GRANDE VINKO    
 82  V   DOBERGAARDEN FOREVER FLEUR    
 84  V   PRIDE OF RUSSIA KRISTALL    
 85  V   SANT KREAL BRIANNA OF CHOPITEA    
 90  V   VIVAT DE VINKO UNICA DONNA    
 80  Hund fehlt   CELEBRIAN ELVEN PRINCESS DE GRANDE VINKO    
 86  Hund fehlt   SHAWNNA ELITE HOUSE    
 87  Hund fehlt   VERA VERENA MORGANTINA    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
Norbert Daube, D 2
 94  V 1 CAC   ORIGINAL BOHEMIA GOTIKA      
 91  V 2 R-CAC   DIAMANTE DE LUPERCA CHANEL      
 92  V 3   GET TO THE POINT LADETTE ROBOSTUS      
 93  VD 4   CHERRY VEĽKÝ JAROK      
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
Norbert Daube, D 2
 110  V 1 CAC   PRIDE OF RUSSIA FEODORA      
 106  V 2 R-CAC   JESSY PRINCESS VOM LEHMANNSFELSEN      
 108  V 3   MARYLIN MONROE JAHRESTAL      
 100  V 4   ENNEE VON ASSINDIA      
 95  V   ALISE IN WONDERLAND DE GRANDE VINKO      
 97  V   CASA DI FERA GALA      
 98  V   DOBERGAARDEN FOREVER ATHENA      
 101  V   ERIA PRO HAPPINESS      
 102  V   FILIMAMONT ESTERA ENCHANTRESS      
 103  V   GINGER VON HOHENZOLLERN      
 105  V   IZVALKIRII IMPERIA      
 109  V   NINA VOM KLINGBACH      
 111  V   PRIDE OF RUSSIA CHERNIKA      
 112  V   SANT KREAL MAGENTA      
 114  V   WINNINGMOOD DARK DRAMAQUEEN      
 104  VD   HANNA VOM FINKENHEIN      
 113  VD   SANT KREAL SHADOW FIEND      
 96  disqualifiziert   BECKY DARK MONARCHY      
 99  ohne Bewertung   DOBINIUM AMY      
 107  Hund fehlt   KIEV STYLE AIDA      
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
Norbert Daube, D 2
 121  V 1 CAC   SMART WOOD HILLS KENYA      
 119  V 2 R-CAC   LIVONIJA BARONESA DOROTHEA HEADY      
 118  V 3   JODEEFAYE VOM LEHMANNSFELSEN      
 120  V 4   SALTIGA IZ ZOOSFERY      
 116  V   BLACK MAMBA BLACK CARTEL DI ORAO      
 117  V   DREAM VOM FREYER TAL      
 122  V   SUNSHINE SHADOW OF THE DARKNESS      
 123  V   YANGA VITAL SCREEN      
 115  Hund fehlt   ANGEL OF SHAYTAN AURELIA      
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ      
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE      
Norbert Daube, D 2
 131  V 1 CAC EUROPA KLUBSIEGER LIVONIJA BARONESA DAIQUIRI DIZZY    
 128  V 2 R-CAC   INFINITY INDIRA DI PERLANERA    
 134  V 3   TAHI-RÉME VIVIANA    
 129  V 4   KALINKA-MALINKA DE GRANDE VINKO    
 124  V   ADORABELLE DEARHEART DE GRANDEVENTURA    
 125  V   BIANCA KNIGHTS OF NIGHT    
 126  V   DOBERGAARDEN FOREVER XANTHEE    
 127  V   DONA DEORUM DEYA    
 130  V   LEMA DA PEDRA VERDE    
 132  V   SMART WOOD HILLS ENERGY    
 133  V   SMART WOOD HILLS ISCHIA    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE    
Norbert Daube, D 2
 137  V 1 EHRENKLASSE EUROPA KLUBSIEGER LIVONIJA BARONESA ATHENA PALLAS    
 136  V 2   GET TO THE POINT HENNESSY    
 135  V 3   ESTA VOM FREYER TAL    
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ      
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
Norbert Daube, D 2
 140  V 1 EUROPA VETERANEN KLUBSIEGER NIGHTWISH MYSTIC ELEANOR    
 141  V 2   THEA TONY    
 139  V 3   IVETTE IVY ELITE HOUSE    
 138  ohne Bewertung   AKIRA VOM FREYER TAL    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
István Rada, H 1
 142  VN 1 EUROPA BABY KLUBSIEGER ESBELTO`S FEAR FACTOR    
 143  Hund fehlt   GRAND MOLLIS TIGER    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN      
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE      
István Rada, H 1
 144  VN 1 EUROPA JÜNGSTEN KLUBSIEGER INFINITY AMORIS CALEB    
 145  VN 2   KEEP MOVING BOSCORELLI    
 146  VN 3   SANT KREAL JASSON    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
István Rada, H 1
 149  V 1 CAJC EUROPA JUGEND KLUBSIEGER, ZD LEGEND GOES ON ASTOR    
 147  V 2   ANIMA VERO ASTON WARRIOR    
 150  disqualifiziert   REISZADE YAMAN    
 148  Hund fehlt   DOBERGAARDEN FOREVER IDAHO    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
István Rada, H 1
 152  V 1 CAC   TAHI-RÉME BRUNO      
 151  V 2 R-CAC   SANT KREAL JAPHET      
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
István Rada, H 1
 157  V 1 CAC   MARTIN LUTHER OF DJARMATI      
 155  V 2 R-CAC   INFINITY AMORIS AARON      
 156  V 3   LIVONIJA BARON DESPERANTE DYLAN      
 158  VD 4   SMART WOOD HILLS MAROON      
 153  VD   DESTINY’S PHOENIX KOMMANDANTE      
 154  Hund fehlt   DOBERGAARDEN FOREVER UNO      
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
István Rada, H 1
 160  V 1 CAC   PRIDE OF RUSSIA TAURUS      
 159  V 2 R-CAC   BISMARCK VITAL SCREEN      
 161  V 3   RAMON ELITE HOUSE      
 161a V 4   UGOR VON FRANKENBURG      
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
István Rada, H 1
 166  V 1 CAC, BOS EUROPA KLUBSIEGER, ZD LIVONIJA BARON DARYL DIXON    
 168  V 2 R-CAC   OKEAN ELZY DE GRANDE VINKO    
 167  V 3   LOGAN DA PEDRA VERDE    
 163  V 4   BOMBARDIER TIKRAI NAUJA    
 162  V   ARES REVADOG    
 164  V   ESBELTO`S CARABINIERI    
 165  V   GET TO THE POINT ENDLESS EMPIRE    
 169  Hund fehlt   VERSAILLES MARQUISE BRILLIANT BALTHAZAR    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
István Rada, H 1
 170  V 1 EHRENKLASSE EUROPA KLUBSIEGER PRIDE OF RUSSIA LUCHEZAR    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
István Rada, H 1
 171  V 1 EUROPA VETERANEN KLUBSIEGER ADONIS VOM FREYER TAL    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
Sergej Vanžha, SK 3
 172  VN 1 EUROPA BABY KLUBSIEGER LIVONIJA BARONESA FORNARINA ORA    
 174  VN 2   PRIDE OF RUSSIA BARVIKHA    
 173  VN 3   LUCRETIA VITAL SCREEN    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
Sergej Vanžha, SK 3
 175  VN 1 EUROPA JÜNGSTEN KLUBSIEGER ANGEL OF SHAYTAN MARIAM    
 180  VN 2   VIVAT DE VINKO VITALE MARE NERO    
 178  VN 3   INFINITY AMORIS CALINA    
 177  VN 4   ERIA PRO TURMALIN    
 176  VN   ANGEL OF SHAYTAN MY BELLE    
 179  VN   UNTOLD STORY OF HOFFMAN HOUSE    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
Sergej Vanžha, SK 3
 181  V 1 CAJC EUROPA JUGEND KLUBSIEGER ANGEL OF SHAYTAN TAMARA    
 184  V 2   RED ROSE JAHRESTAL    
 182  V 3   DOBERGAARDEN FOREVER GORGEOUS KEYLA    
 185  V 4   VIOLA VIOLETTA MORGANTINA    
 183  V   GET TO THE POINT NIA    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
Norbert Daube, D 2
 187  V 1 CAC   IZVALKIRII MAFIA      
 186  V 2 R-CAC   BÄBIE'S GARDEN IM A MILLION DOLLAR BABY      
 188  V 3   JONAH VOM FINKENHEIN      
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
Norbert Daube, D 2
 191  V 1 CAC   IZRAFEL ZARY ZARATHUSTA      
 194  V 2 R-CAC   SANT KREAL CHOCOLATE      
 195  V 3   SMART WOOD HILLS ODRI      
 192  V 4   NICOLE NABRYSKO D'IKÒSKYLO      
 189  V   DOBERGAARDEN FOREVER XINA      
 193  V   NUNA BOHEMIA GOTIKA      
 196  V   ZENTA VON SCHWARZE KRAFT      
 190  VD   FORMULA STILYA DENIA      
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
Norbert Daube, D 2
 199  V 1 CAC   SANT KREAL JARILA      
 197  V 2 R-CAC   LIVONIJA BARONESA AMIDALA PADME      
 198  V 3   LIVONIJA BARONESA DOLCE DONNA      
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
Norbert Daube, D 2
 200  V 1 CAC EUROPA KLUBSIEGER, ZD, BOB ALKAHEST KENZO    
 202  V 2 R-CAC   SMART WOOD HILLS PANDORA    
 201  V 3   LIVONIJA BARONESA DEA FIORI    
 203  V 4   SMART WOOD HILLS YUMI    
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
Norbert Daube, D 2
 205  V 1 EHRENKLASSE EUROPA KLUBSIEGER SANT KREAL MEMORY      
 204  V 2   ABARA REVADOG        
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
1 TAHI-RÉME TYRION INFINITY INDIRA DI PERLANERA Milano Salvatore
2 INFINITY AMORIS AARON IZRAFEL ZARY ZARATHUSTA Ruddock Amanda
3 BÄBIE´S GARDEN WHOS THE BOSS THEA TONY Tuomisto Anne
NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA  - BEST BREEDER   - BESTE ZUCHTGRUPPE
IAKOVLEV YURY
NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - BEST PROGENY   - BESTE  NACHZUCHT