Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 11. 12. 2018
rozhodca - judge - richter: Kaurek Susanne, AT
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
603 VD 2 AMADEUS MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
604 V 1 CAJC SANTA KREAL BELLATOR EBAY DEL TIBUR SANT KREAL CETARA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
605 V 1 CAC, R-CACIB ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
607 V 2 R-CAC SANTA JULF EINSTEIN LIVONIJA BARON AMBER AMULET  SANTA JULF JUDARA
608 V 1 CAC, CACIB, BOS YAN DEL NAISSUS PRIDE OF RUSSIA URANO GRAFIN AURE´LIE OF JA-MES-LE´MON
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
613 VD 2 ALYSIA MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
613 V 1 CAJC ZURI PRINCESS DEL NAISSUS J´ARUN-KANTU DEL NAISSUS GRAFIN XANTHEE OF MON-JA-MES
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
614 V 1 CAC  AKIRA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
615 V 2 R-CAC CHERRY VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
617 V 1 CAC PRIDE OF RUSSIA HARTIA PRIDE OF RUSSIA KONAN SANT KREAL ZIMNYAYA SKAZKA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
618 V 1 CAC, CACIB, BOB GHANA VELKY JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
619 V 1 CAC ARES REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
621 V 1 CAC NUNA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
622 V 1 CAC, R-CACIB ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE