Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 09. 12. 2017
rozhodca - judge - richter: Kadnárová Jana, SK
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
713 VN 1 AMADEUS MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
714 NEPRIŠIEL RAGNAR BENTLEY TIRANA OSKAR Z PADOKU ADA Z PADOKU
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
715 V 1 PLAY BOY Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
716 VD 3 ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
717 V 2 R-CAC ERIA PRO HARTL ERIA PRO VERSAILLES ERIA PRO ARABICA
718 V 1 CAC, R-CACIB SANT KREAL SHELDON OKSAMIT DE GRANDE VINKO PRIDE OF RUSSIA AVRORA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
719 NEPRIŠIEL GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO CVICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
720 VD 2 SANT KREAL HORATIO SANT KREAL ZEUS SANT KREAL JAANTJE
721 VD 1 SANTA JULF EINSTEIN LIVONIJA BARON AMBER AMULET  SANTA JULF JUDARA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
722 V 1 CAC  BILL BARON APOLOGETA ELTON EXTRA MORAVAK  DRUSSIE STAR OF BEDEA
723 NEPRIŠIEL GRAFIT DI PERLANERA PRIDE OF RUSSIA TAYMIR FRUTHY FREE DI PERLANERA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
724 V 1 CAC, CACIB, BOS KAIROS DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
725 VN 2 VERA VERENA MORGANTINA TOSCANO DEL DIAMANTE NERO THELMA TEA MORGANTINA
726 VN 1 VICKY VICTORIA MORGANTINA TOSCANO DEL DIAMANTE NERO THELMA TEA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
727 VN 1 AJISHA MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
729 V 1 CAJC PASADENA Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
730 V 1 CAC, CACIB, BOB ERIA PRO HAPPINESS ERIA PRO VERSAILLES ERIA PRO ARABIKA
731 V 2 R-CAC, R-CACIB ESTA VOM FREYER TAL PRINCE VON NEMESIS ALEXA VOM FREYER TAL
732 VD 3 MARIL MONROE JAHRESTAL ZAC GINGA HOUSE CINDY CRAWFORD JAHRESTAL
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
733 V 1 CAC  AKIRA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
734 NEPRIŠLA CAPRICE DI PERLANERA GANGSTER-DANDIAS DE LA VILLA VALIANO TRUNKA LUNKA DI PERLANERA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
735 NEPRIŠIEL BASCCO VIDA ETERNA LORCAN LARRY ALARY ASLAR MARY ANNE ALARY ASLAR
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
736 ODSTÚPIL TAHI-REME BRUNO EUTAY DEL NASI TAHI-REME MAYA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
737 V 1 CAC CHERIF BLACK SAGITTA IJURI V. WARRINGHOF GRYNIA BLACK SAGITTA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
738 VN 1 VIOLA VIOLETTA MORGANTINA TOSCANO DEL DIAMANTE NERO THELMA TEA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
739 V 1 NUNA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
740 V 1 CAC CHENNA BLACK SAGITTA IJURI V. WARRINGHOF GRYNIA BLACK SAGITTA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE