Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 16. 09. 2017
rozhodca - judge - richter: Marić Nenad, RS
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
480 V 1 CAJC TAHI-RÉME ZEUS TAHI-RÉME MAX TAHI-RÉME JAMEERAH
479 V 2 CHRISMO VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
481 V 1 CAC FALCO DAKER POLAND KAIROS DE GRANDE VINKO LUNA DAKER
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
482 V 1 CAC SANTA JULF EINSTEIN LIVONIJA BARON AMBER AMULET  SANTA JULF JUDARA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
483 V 1 CAC, R-CACIB MAXIM BLACK IRON WARRIOR GET READY BROWN BEAR LADI-LIN BLACK IRON WARRIOR
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
484 NEPOSÚDENÁ ALYSIA MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
485 D CHERRY VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
486 NEPOSÚDENÁ BECKY DARK MONARCHY DARK DIKTÁTOR VON ASHANTI QUINIA QUINCEY MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
487 D GEMINI VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
488 V 1 CAC, CACIB BOS CHRISSI VOM FREYER TAL CHRISS Z PADOKU TAHI-RÉME BABINE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
489 V 1 CAC RAMON ELITE HOUSE ILANE DELLA PIANCARDA INHIRA ELITE HOUSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
490 V 1 CAC ARES REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
491 V 1 CAC, CACIB, BOB DESTINY´S PHOENIX MOJO THE MOHICAN PRIDE OF RUSSIA ALTAY DESTINY´S PHOENIX HIGH VOLTAGE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE