Medzinárodná výstava (CACIB) Bratislav, 19. 08. 2017
rozhodca - judge - richter: Kozlowska Magdalena, PL
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
344 N  PLAY BOY Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
346 V 1 CAJC, BOS TAHI-RÉME ZEUS TAHI-RÉME MAX TAHI-RÉME JAMEERAH
345 V 2 CHRISMO VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
347 V 1 CAC, CACIB GERION OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C´VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
348 V 1 CAC, R-CACIB MAXIM BLACK IRON WARRIOR GET READY BROWN BEAR LADI-LIN BLACK IRON WARRIOR
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
349 VN 1 ARTEMIS MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
350 V 1 CAJC. BOJ CHERRY VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
351 V 1 CAC PRIDE OF RUSSIA HARTIYA PRIDE OF RUSSIA KONAN SANT KREAL ZIMNYAYA SKAZKA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
354 V 1 KORA GUJAR OF GUDAS PRIDE OF RUSSIA URANO KATY OD DVOU LVŮ
352 NEPRIŠLA IZRAFEL ANGEL AMAYA IZRAFEL ABE ARROGANTO IZRAFEL OFELIAOMOROSSE
353 NEPRIŠLA KATRIONA KELSI TEJAT POSTERIOR JARON BLACK IRON WARRIOR HARISMA BLACK IRON WARRIOR
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
355 NEPRIŠLA IZRAFEL RUBY ROVENA JARON BLACK IRON WARRIOR IZRAFEL FLORIS FORTUNA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
356 V 1 CAC, R-CACIB GRETHA VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
340 V 1 CAJC CHOSÉ BLACK SAGITTA IJURI V WARRINGHOF GRYNIA BLACK SAGITTA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
341 V 1   NUNA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
342 V 1 CAC, CACIB, BOB ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
343 NEPRIŠIEL IZRAFEL ZARY ZARATHUSTA IZRAFEL ABE ARROGANTO IZRAFEL RUBY ROVENA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE