Európska klubová výstava / Europa Klubsiegerschau / Europa club show
23. 07. 2017, Kamenný mlyn
Slovensko - Slovakia - Slowakei 
rozhodca - judge - richter:  
psi / males / rüde   Hans Wiblishauser (GE) suky / females / hündin  Attilio Polifrone (IT)
EKV Európsky klubový víťaz 2017 Europe Club Winner 2017 Europa Klubsieger 2017
EKV Mladých Európsky klubový víťaz mladých 2017 Europe Junior Club Winner 2017 Europa Jugend Klubsieger 2017
EKV Minor Puppy Európsky klubový víťaz Minor Puppy 2017 Europe Minor Puppy Club Winner 2017 Europa Minor Puppy Klubsieger 2017
EKV Puppy Európsky klubový víťaz Dorastu 2017 Eirpúe Puppy Club Winner 2017 Europe Jüngsten Klubsieger 2017
EKV Čestnej Európsky klubový víťaz čestnej triedy 2017 Europe Honorara Class Club Winner 2017 Europa Ehrenklasse Klubsieger 2017
EKV Veteránov Európsky klubový víťaz veteránov 2017 Europe Veteran Club Winner 2017 Europa Veteranen Klubsieger 2017
ZD Zlatý doberman Golden doberman  Goldenen Dobermann
NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA ABSENT ABWESEND
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - PSY - MALES BLACK -  RÜDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPYKLASSE / MINOR PUPPY CLASS
1 VN  ARIX MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
2   VN 1, EKV Minor Puppy GET TO THE POIN LA SCYTHA "ROCCO FALCO FARANZANO DE LA SCYTHA GET TO THE POINT DOLCE
3   VN 3 OAKHEART DI BAIANERA ARSENIO LUPIN ALICE D ISLAMORADA
4   VN 2 RELLAPS HYPERION OF LIGHT THOR DEL NASI RELLAPS WATSAPP
5   VN 4 SENATOR DE GRANDE VINKO GUARD DE MARINE DE GRANDE VINKO PRIDE OF RUSSIA REGINLEIV
TRIEDA DORASTU / JÜNGSTENKLASSE / PUPPY CLASS
6   VN 1, EKV Puppy, ZD PLAY BOY Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA MLADÝCH / JUGENDKLASSE / JUNIOR CLASS
7   NEPRIŠIEL BOREJ VON ODISTAMM ASTERIX DEL NASI DESIDERIA VON HOHENZOLLERN
8   V 4 ERIA PRO HARTL ERIA PRO VERSAILLES ERIA PRO ARABICA
9   VD CHANTY VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
10   V 3 CHICO BETELGES EUTAY DEL NASI JENIFER BETELGES
11   VD CHRISMO VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
12   V 2 OCCULT PEPPER NOLLYZOR EUTAY DEL NASI HARMONY HAIDY GINGA HOUSE
13   VD SANT KREAL SHELDON OKSAMIT DE GRANDE VINKO PRIDE OF RUSSIA AVRORA
14   V 1 CAJC, EKV Mladých, ZD TAHI-RÉME VITO ASTERIX DEL NASI TAHI-RÉME JAMEERAH
TRIEDA STREDNÁ / ZWISCHENKLASSE / INTERMEDIATE CLASS
15   VD ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
16   V 1 CAC DURA LEX POLONIA KING CRIMSON VALDO FROM LIPAR LAND DURA LEX POLONIA HANNAH
17   V 2 R-CAC EAGLE SPIRIT FROM LIPAR LAND VALDO FROM LIPAR LAND QUICK LOLA FROM LIPAR LAND
18   DISKVALIFIKÁCIA GET TO THE POINT GANDALF GOX PRIDE OF RUSSIA ALTAY GET TO THE POINT DOLCE
19   V 3 NORTE DEL LUCES DE GRANDE VINKO KRIGERHOF URBAN LEGEND DIANA PRINCESS WARRIOR DE GRANDE VINKO
20   V 4 TAHI-RÉME TONIC OZ DI CASA GIARDINO TAHI-RÉME MAJA
TRIEDA OTVORENÁ / OFFENE KLASSE / OPEN CLASS
21   VD GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C"VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
22   VD GRANIT VON SAGRAMOS GET TO THE POINT DEVIL INSIDE EYES OF AN ANGEL OF HOFFMAN HOUSE
23   V 2 R-CAC HAZAR DI ALTOBELLO DA VINCI EL GRECO NERO TIJANA DARA DI ALTOBELLO
24   VD 4 LIVONIJA BARON CAPITAL CASH OSCAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA PIA PANDORA
25   V 1 CAC PRIDE OF RUSSIA SEVER PRIDE OF RUSSIA URANO PRIDE OF RUSSIA BARBAROSSA
26   V 3 YAN DEL NAISSUS PRIDE OF RUSSIA URANO AURE`LIE GRÄFIN OF JA-MES-LE`MON
TRIEDA PRACOVNÁ / GEBRAUCHSHUNDEKLASSE / WORKING CLASS
27   V 4 EKTHOR DEL TIBUR ULISSE DEL TIBUR LIQUIRIZZA DI PRISCONTE
28   V 1 CAC, EKV, ZD, BOB EUTAY DEL NASI PRIDE OF RUSSIA TAYMIR EUREKA DEL NASI
29   V J'ARUN KANTU DEL NAISSUS GRAF XENON OF MON-JA-MES GRAFIN AURE´LIE OF JA-MES-LE´MON
30   V KONAN VON DER SCHWARZEN LADY ORSON VON NEMESIS GINA VON DER SCHWARZEN LADY
31   V 2 R-CAC LEADER VON VENZOLAND PRIDE OF RUSSIA SIDOR TAHI-REME UNIQUE
32   V 3 SANT KREAL UNO GANGSTER DANDIAS DE LA VILLA VALIANO SANT KREAL DIADEMA
33   V SESTO SENSO AKAGERA OSCAR Z PADOKU DIKSI GLENAIK
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPIONKLASSE / CHAMPION CLASS
34   V 3 KAIROS DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
35   V 1 CAC MEMMO FIERRO DEL FIORSILVA IANEZ DEI DUE INTENTI RAISSA RIVIEN DEL FIORSILVA
36   V 2 R-CAC PRIDE OF RUSSIA DOBRINYA PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA QUIRINA
TRIEDA ČESTNÁ / EHRENKLASSE / HONOUR CLASS
37   V 1 EKV Čestnej triedy LUCKY LUKE DI CARESI NICE TAHI RÉME MAX INES DI PERLANERA
TRIEDA VETERÁNOV / VETERANENKLASSE / VETERAN CLASS
         
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM  - SUKY - FEMALES BLACK - HÜNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPYKLASSE / MINOR PUPPY CLASS
38   VN 3 ALYSIA MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
39   VN 2 ARTEMIS MAGIC HEART VON DIAMOND MAXIM BLACK IRON WARRIOR KORA GUJAR OF GUDAS
40   VN 1, EKV Minor Puppy, ZD CORETTA COLINE OF KIMBERLY-PEARL DADO DI PRISCONTE BREE BEVERLY OF KIMBERLY-PEARL
TRIEDA DORASTU / JÜNGSTENKLASSE / PUPPY CLASS
41   NEPRIŠLA CASINA VITARA DI ORAO GIDDY BLOSSOM FAHIR VITARA DUNAV STAM
42   NEPRIŠLA KAYA VON DEN BÖLLENRUTHEN THOR DEL NASI HANNAH VOM KLINGBACH
43   NEPRIŠLA ORIGINAL BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
44   NEPRIŠLA PASADENA Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
45   VN 1, EKV Puppy, ZD ZURI PRINCESS DEL NAISSUS J'ARUN-KANTU DEL NAISSUS XANTHEE GRÄFIN OF MON-JA-MES
TRIEDA MLADÝCH / JUGENDKLASSE / JUNIOR CLASS
46   NEPRIŠLA BECKY DARK MONARCHY DARK DIKTÁTOR VON ASHANTI QUINIA QUINCEY MORGANTINA
47   NEPRIŠLA BEREGINJA VON ODISTAMM ASTERIX DEL NASI DESIDERIA VON HOHENZOLLERN
48   VD ERIA PRO HAPPINESS ERIA PRO VERSAILLES ERIA PRO ARABIKA
49   V 2 FARAH FORTUNA DI ALTOBELLO HAZAR DI ALTOBELLO RHIANA NERA ALTOBELLO
50   V 4 GET TO THE POINT UNIQUE-SURI WIZARD OF OZ DE GRANDE VINKO GET TO THE POINT BERENICE
51   VD CHIMERA VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
52   VD IRINLAND BEATRICHE FOR DE GRANDE VINKO OUEENSTONE BETELGES PRIDE OF RUSSIA KALINA
53   V 1 CAJC, EKV Mladých, ZD ISIDE DEL TIBUR DANTE DELLE QUERCE NERE UAKITA DEL TIBUR
54   VD KATANA VITAL SCREEN TAHI REME MAX ABSOLUTE WINER OREGON RIVAL
55   VD LIVONIJA BARONESA DOROTHEA HEADY ETOS STEINHAGE-GRAD LIVONIJA BARONESA PRIMA PATRICIA
56   V 3 OLIVIA MIA V  NOLLYZOR EUTAY DEL NASI HARMONY HAIDY GINGA HOUSE
57   NEPRIŠLA ORDINARY DREAM V  NOLLYZOR EUTAY DEL NASI HARMONY HAIDY GINGA HOUSE
58   NEPRIŠLA PANDORA DI CARESI NICE TAHI-RÉME DALI EPHIRA DI CARESI NICE
59   VD  RELLAPS GLORY OF LOVE EUTAY DEL NASI SANT KREAL ISKRA
60   VD SUNSHINE SHADOW OF THE DARKNESS ORSON VON NEMESIS CIMET SHADOW OF THE DARKNESS
TRIEDA STREDNÁ / ZWISCHENKLASSE / INTERMEDIATE CLASS
61   V AKIRA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
62   V 1 CAC ANGEL OF SHAYTAN ANGELINA PRIDE OF RUSSIA SHAYTAN BETTY BOOP OD TELEPA
63   V 2 R-CAC BLACK MAMBA BLACK CARTEL DI ORAO MILION $ DI ALTOBELLO VITARA DUNAV STAM
64   V 3 DONA DEORUM DEYA KOPPOD`ORO EGO VELICHESTVO ELIR LADY LARISA DI ALTOBELLO
65   VD HANNA VOM FINKENHEIN PRIDE OF RUSSIA URANO AKIRA VOM FREYERTAL
66   V IZRAFEL ANGEL AMAYA IZRAFEL ABE ARROGANTO IZRAFEL OFELIAOMOROSSE
67   NEPRIŠLA KAHLUA DE LA SCYTHA MILLION & ALTOBELLO FUNKY DE LA SCYTHA
68   VD LARA VITAL SCREEN PRIDE OF RUSSIA URANO KLEOPATRA VITAL SCREEN
69   V PRIDE OF RUSSIA HARTIYA PRIDE OF RUSSIA KONAN SANT KREAL ZIMNYAYA SKAZKA
TRIEDA OTVORENÁ / OFFENE KLASSE / OPEN CLASS
70   V 2 R-CAC ANGEL OF SHAYTAN AURELIA PRIDE OF RUSSIA SHAYTAN BETTY BOOP OD TELEPA
71   V DOBINIUM AMY ATARAXIE´S DIABLO UNA
72   NEPRIŠLA GINEVRA DE LA SCYTHAŰ TAHI-RÉME LEGOLAS BAMBI
73   V 3 HELENA BEST CERBER HARLEQUIN GUMBY GENESIS BEST CERBER
74   V 4 KATRIONA KELSI TEJAT POSTERIOR JARON BLACK IRON WARRIOR HARISMA BLACK IRON WARRIOR
75   V 1 CAC MOONSHINE DE GRANDE VINKO SMART WOOD HILLS BOROMIR DIANA PRINCESS WARRIOR DE GRANDE VINKO
76   VD NINELL NERO IZUMI PRIDE OF RUSSIA SIDOR EKSKALIBUR NOEMI FOR NINELL NERO
TRIEDA PRACOVNÁ / GEBRAUCHSHUNDEKLASSE / WORKING CLASS
77   V 2 R-CAC GEORGIA ON MY MIND DEL FIORSILVA IANEZ DEI DUE INTENTI GRACE OF GLORY DEL FIORSILVA
78   V 4 IZRAFEL RUBY ROVENA JARON BLACK IRON WARRIOR IZRAFEL FLORIS FORTUNA
79   V 1 CAC, EKV LIVONIJA BARONESA ATHENA PALLAS OSCAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA ATHENA PALLAS
80   NEPRIŠLA XANTHEE GRÄFIN OF MON JA MES MURPHY GRÄFIN MIELL OF MON-JA-MES
81   V 3 YANGA VITAL SCREEN OSCAR Z PADOKU ABSOLUTE WINER OREGON RIVAL
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPIONKLASSE / CHAMPION CLASS
82   V 2 R-CAC GET TO THE POINT HENNESSY FOCUS SHOTGUN GET TO THE POINT CALLYPSO
83   V GRETHA VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VEĽKÝ JAROK
84   V CHRISSI VOM FREYER TAL CHRISS Z PADOKU BABINE TAHI-RÉME
85   V 1 CAC KALINKA-MALINKA DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
86   V 4 PRIDE OF RUSSIA CHERNIKA PRIDE OF RUSSIA ALTAY PRIDE OF RUSSIA SHELMA
87   V PRINCESS VIKTORIA DI PRISCONTE POCHO DI PRISCONTE LIQUIRIZIA DI PRISCONTE
88   V 3 RELLAPS WATSAPP RELLAPS SIRO RELLAPS REYA
TRIEDA ČESTNÁ / EHRENKLASSE / HONOUR CLASS
89   V DREAM VOM FREYER TAL AURONAQUILA VOM RESIDENZSCHLOSS BROOKE VOM FREYER TAL
90   V 2 GHANA VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VEĽKÝ JAROK
91   V 1, EKV čestnej triedy LIVONIJA BARONESA PRIMA PATRICIA OKSAMIT DE GRANDE VINKO LIVONIJA BARONESA KAELYN KELL
92   V 4 RENA REGINA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
93   V 3 WHITNEY DE GRANDE VINKO QUESTO BETELGES GEKATA DE VINKO IZ DOLINY DALMENOV
TRIEDA VETERÁNOV / VETERANENKLASSE / VETERAN CLASS
         
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - PSY - MALES BROWN - RÜDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPYKLASSE / MINOR PUPPY CLASS
94   VN 1, EKV Minor Puppy, ZD TAHI-REME BRUNO EUTAY DEL NASI TAHI-REME MAYA
TRIEDA DORASTU / JÜNGSTENKLASSE / PUPPY CLASS
95   NEPRIŠIEL DESTINY´S PHOENIX NORT KING EBAY DEL TIBUR DESTINY´S PHOENIX JOJOBA
TRIEDA MLADÝCH / JUGENDKLASSE / JUNIOR CLASS
96   V 2 CHOSÉ BLACK SAGITTA IJURI V WARRINGHOF GRYNIA BLACK SAGITTA
97   V 3 KEEP MOVING ANOS CRISS ROYAL DUX ANASTASIA ALTEA ROBOSTUS
98   V 1 CAJC, EKV Mladých OKEAN ELZY DE GRANDE VINKO DANAFOX"S NABUCO BRINA BAHILU DE GRANDE VINKO
99   NEPRIŠIEL QUINT DI CARESI OSCAR PADOKU FOLLY POLLY DI CARESI NICE
100   NEPRIŠIEL SUZUKI SHADOW OF THE DARKNESS ORSON VON NEMESIS CIMET SHADOW OF THE DARKNESS
TRIEDA STREDNÁ / ZWISCHENKLASSE / INTERMEDIATE CLASS
101   V 2 R-CAC LIVONIJA BARON DESPERATE DYLAN ETHOS STEINHAGE GRAD LIVONIJA BARONESA PRIMA PATRICIA
102   V 3 MARTIN LUTHER OF DJARMATI GUARD DE MARINE DE GRANDE VINKO TAILA TAKIRA OF DJARMATI
103   V 1 CAC VICTOR DI ALTOBELLO QUIZ VON SCHWARZE KRAFT TIJANA DARIA DI ALTOBELLO
TRIEDA OTVORENÁ / OFFENE KLASSE / OPEN CLASS
104   V 1 CAC DESTINY´S PHOENIX MOJO THE MOHICAN PRIDE OF RUSSIA ALTAY DESTINY´S PHOENIX HIGH VOLTAGE
TRIEDA PRACOVNÁ / GEBRAUCHSHUNDEKLASSE / WORKING CLASS
105   V 2 R-CAC EBAY DEL TIBUR ULISSE DEL TIBUR LIQUIRIZZA DI PRISCONTE
106   V 1 CAC PRIDE OF RUSSIA TARAS PRIDE OF RUSSIA SIDOR TERALINE IMPREZA
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPIONKLASSE / CHAMPION CLASS
107   V 1 CAC, EKV, MILLION $ ALTOBELLO MAXIM DI ALTOBELLO TIJANA DARA DI ALTOBELLO
TRIEDA ČESTNÁ / EHRENKLASSE / HONOUR CLASS
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV / VETERANENKLASSE / VETERAN CLASS
- - - - -
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM   - SUKY - FEMALES BROWN - HÜNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPYKLASSE / MINOR PUPPY CLASS
- - - - -
TRIEDA DORASTU / JÜNGSTENKLASSE / PUPPY CLASS
- - - - -
TRIEDA MLADÝCH / JUGENDKLASSE / JUNIOR CLASS
108   V 1 CAJC, EKV Mladých ALKAHEST KENZO GRAND MOLLIS PARKER SANT KREAL IRRIA
109   V 4 BLANCA DEL NAISSUS DOBERGAARDEN FOREVER ORLANDO TAHI-RÉME HENNA
110   VD EOS´ EXTRAVAGANZA BY CALLIANA HAZAR DI ALTOBELO GET TO THE POINT CALLIOPE
111   NEPRIŠLA EVITA E BELLA PRIDE OF SERBIA DUX V DUNAV STAM PUMA BLACK CARTEL
112   V 3 IRINLAND BARCELONA BETELGES QUEENSTONE BETELGES PRIDE OF RUSSIA KALINA
113   V 2 LIVONIJA BARONESA DOLCE DONNA ETHOS STEINHAGE GRAD LIVONIJA BARONESA PRIMA PATRICIA
114   VD MAFIA VON VENZOLAND HAZAR DI ALTOBELLO TAHI-REME UNIQUE
115   VD NUNA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA STREDNÁ / ZWISCHENKLASSE / INTERMEDIATE CLASS
116   V ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
117   V 2 R-CAC ANGEL OF SHAYTAN ALINA PRIDE OF RUSSIA SHAYTAN BETTY BOOP OD TELEPA
118   V 1 CAC LIVONIJA BARONESA DEA FIORI ETHOS STEINHAGE -GRAD LIVONIJA BARONESA PRIMA PATRICIA
119   V 4 MONA LIZA OF DJARMATI GUARD DE MARINE DE GRANDE VINKO TAILA TAKIRA OF DJARMATI
120   V 3 PRIDE OF RUSSIA CHERVONA VARTA PRIDE OF RUSSIA ALTAY PRIDE OF RUSSIA SHELMA
TRIEDA OTVORENÁ / OFFENE KLASSE / OPEN CLASS
121   V 4 GRETA VOM FINKENHEIN WIZARD OF OZ DE GRANDE VINKO ESTHA VOM FINKENHEIM
122   V 2 R-CAC IZRAFEL ZARY ZARATHUSTA IZRAFEL ABE ARROGANTO IZRAFEL RUBY ROVENA
123   V 3 JESSI VON DEN BÖLLENRUTHEN FILIPPO VON DEN BÖLLENRUTHEN CABANA VON DEN BÖLLENRUTHEN
124   V 1 CAC PANAMA BETELGES PRIDE OF RUSSIA TAYMIR HARMONIE BETELGES
TRIEDA PRACOVNÁ / GEBRAUCHSHUNDEKLASSE / WORKING CLASS
125   VD 1 MIA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPIONKLASSE / CHAMPION CLASS
126   V 1 CAC, EKV, ZD, BOS DURA LEX POLONIA JULIA OSCAR Z PADOKU IMAX Z PADOKU
127   V 2 R-CAC PRIDE OF RUSSIA KALINA PUNSH IZ DOMA DOMENI PRIDE OF RUSSIA ONE MORE
TRIEDA ČESTNÁ / EHRENKLASSE / HONOUR CLASS
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV / VETERANENKLASSE / VETERAN CLASS
128   V 1, EKV Veteránov DREAMGIRL DI ALTOBELLO MAXIM DI ALTOBELLO WILD CHERRY DI ALTOBELLO
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
1 1. miesto NINELL NERO IZUMI GET TO THE POINT GANDALF GOX Kamiśka Aneta
NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA  - BEST BREEDER   - BESTE ZUCHTGRUPPE
1 1. miesto LIVONIJA Pipira Jelena  
NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - BEST PROGENY   - BESTE  NACHZUCHT
- - - - -