Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 04. 06. 2017
rozhodca - judge - richter: Ostrovski Adam, PL
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
381 V 1 CAJC SANTA JULF EINSTEIN LIVONIJA BARON AMBER AMULET  SANTA JULF JUDARA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
382 V 1 CAC ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
383 V 1 CAC GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C´VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
385 V 1 CAC, CACIB, BOB, Crufts kvalifikácia LIVONIJA BARONESA AMIDALA PADME OSCAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA PIA PANDORA
384 V 2 R-CAC, R-CACIB KAIROS DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
386 V 3 PREMIUM FROM SPLENDID FAMILY VITTORIO´S MYSA HERSONES YUZHNAYA TSARITSA´S MYSA HERSONES
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
387 V 1 CAJC  ERIA PRO HAPPINESS ERIA PRO VERSAILLES ERIA PRO ARABIKA
388 V 2 PRIDE OF RUSSIA HARTIYA PRIDE OF RUSSIA KONAN SANT KREAL ZIMNYAYA SKAZKA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
389 V 1 CAC  DURA LEX POLONIA KISS ME VALDO FROM LIPAR LAND DURA LEX POLONIA HANNAH
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
390 VD 1 BROOKE VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FINKENHEIN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
391 VD 1 HAIDY BLACK SAGITTA CHINGACHCOOK V. EICHKAMP GRYNIA BLACK SAGITA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
376 V 1 CAJC CHOSÉ BLACK SAGITTA IJURY V. WARRINGHOF GRYNIA BLACK SAGITTA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
377 V 1 CAJC,JBOB, Derby Winner 2017  EOS´ EXTRAVAGANZA BY CALLIANA HAZAR DI ALTOBELLO GET TO THE POINT CALLIOPE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
378 V 1 CAC, CACIB, BOS, Crufts kvalifikácia ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
379 VD 1 NUNA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
380 V 1 CAC, R-CACIB LIVONIJA BARONESA AMIDALA PADME OSCAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA PIA PANDORA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE