Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 03. 06. 2017
rozhodca - judge - richter: Polgar Andraš, RS
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
416 V 1 CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR  WINNER 2017, JBOB SANTA JULF EINSTEIN LIVONIJA BARON AMBER AMULET  SANTA JULF JUDARA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
417 V 1 CAC ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
419 V 1 CAC, PREMIUM FROM SPLENDID FAMILY VITTORIO´S MYSA HERSONES YUZHNAYA TSARITSA´S MYSA HERSONES
418 V 2 R-CAC GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C´VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
421 V 1 CAC, CACIB,GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2017,  BOB LIVONIJA BARONESA AMIDALA PADME OSCAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA PIA PANDORA
420 V 2 R-CAC, R-CACIB KAIROS DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
422 V 1 CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR  WINNER 2017 ERIA PRO HAPPINESS ERIA PRO VERSAILLES ERIA PRO ARABIKA
423 V 2 PRIDE OF RUSSIA HARTIYA PRIDE OF RUSSIA KONAN SANT KREAL ZIMNYAYA SKAZKA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
424 V 1 CAC , R-CACIB DURA LEX POLONIA KISS ME VALDO FROM LIPAR LAND DURA LEX POLONIA HANNAH
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
425 V 1 HAIDY BLACK SAGITTA CHINGACHCOOK V. EICHKAMP GRYNIA BLACK SAGITA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
411 V 1 CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR  WINNER 2017 CHOSÉ BLACK SAGITTA IJURY V. WARRINGHOF GRYNIA BLACK SAGITTA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
412 V 1 CAJC, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR  WINNER 2017  EOS´ EXTRAVAGANZA BY CALLIANA HAZAR DI ALTOBELLO GET TO THE POINT CALLIOPE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
413 V 1 CAC ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
414 V 1 NUNA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
415 V 1 CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2017,  BOS LIVONIJA BARONESA AMIDALA PADME OSCAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA PIA PANDORA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE