Špeciálna výstava DKSR
Dobermann club SR Special show
Dobermann klub SR Specialsiegerschau
28. 05. 2017, Liptovská Sielnica
Slovensko - Slovakia - Slowakei 
rozhodca - judge - richter:   Ridarčíková Gabriela MVDr. (SR)
VŠV Víťaz Špeciálnej Výstavy 2017 SS Winner 2017 Sieger der SSSCh 2017
VŠV Mladých Víťaz Špeciálnej Výstavy Mladých 2017 Youth SS Winner 2017 Jugendsieger der SSSCh 2017
VŠV Mladší dorast Víťaz Špeciálnej Výstavy Mladší dorast 2017 Minor Puppy SS Winner 2017 Sieger der SSSCh Minor Puppy 2017
VŠV Dorastu Víťaz Špeciálnej Výstavy Dorastu 2017 Junior SS Winner 2017 Jűngstensieger der SSSCh 2017
V Čestnej triedy Víťaz Čestnej Triedy 2017 SS Winner of Honory class 2017 Ehrenklasse Sieger 2017
Najkrajší Veterán Najkrajší Veterán 2017 The Best SS veteran 2017 Veteranensieger 2017
NEPRIŠIEL ABSENT ABWESEND
DISKVALIFIKOVANÝ DISQUALIFIED DISQUALIFIED
NEPOSÚDENÝ NOT ASSESSED NICHT BEURTEILT
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
2 VN 1, VŠV Mladší dorast PLAY BOY Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
1 VN 2 MARIS DEL NASI EUTAY DEL NASI TIJARA DEL NASI
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
3 VN 1, VŠV Dorastu CHRISMO VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
6 V 1 CAJC, VŠV MLADÝCH YAKUZA PRIDE OF HUNNOTERRA CESAR CROS VON ASHANTI YIMURA VON HUNNOTERRA
5 V 2 PRIDE OF RUSSIA CHERNIJ PRINZ PRIDE OF RUSSIA ALTAI PRIDE OF RUSSIA SHELMA
4 VD 3 FALKO DAKER KAIROS DE GRANDE VINKO LUNA DAKER
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
7 NEPRIŠIEL ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
9 V 1 CAC GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C´VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
8 V 2, R-CAC EXTRAM EARL VON ASHANTI LEGENDE GANGSTER-DANDIAS DE LA VILLA VALIANO VERONIKA DEL MEDIANO
12 V 3 TOM TAILOR MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
10 VD 4 HUGO VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI, ESTHER VEĽKÝ JAROK
11 VD CHALLENGER KING OF ROMANIA ZET IZ GALAKUNA RELLAPS HIGNESS
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
13 V 1, CAC, VŠV, BOB ORO NERO Z TOMKY ULISSE DEL TIBUR MEGAN Z TOMKY
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
14 V 1 CAC KAIROS DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
15 V 2, R-CAC LUCKY LUKE DI CARESI NICE TAHI-RÉME MAX INES DI PERLANERA
16 V 3 SYLVESTER STALLONE MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
17 V 1, V Čestnej triedy MAXIM BLACK IRON WARRIOR GET READY BROWN BEAR LADY-LIN BLACK IRON WARRIOR
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
18 VN 1, VŠV Mladší dorast PRINCESS Z TOMKY PRIDE OF RUSSIA ALTAY NEVA Z TOMKY
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
20 VN 1, VŠV Dorastu CHIMERA VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
19 VN 2 CHIARA VEĽKÝ JAROK DURA LEX POLONIA GAUDI GRETHA VEĽKÝ JAROK
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
21 V 1 CAJC, VŠV MLADÝCH, BOS CAPRICE DI PERLANERA GANGSTER-DANDIAS DE LA VILLA VALIANO TRUNKA LUNKA DI PERLANERA
22 V 2 ERIA PRO HAPPINESS ERIA PRO VERSAILLES ERIA PRO ARABIKA
24 V 3 PRIDE OF RUSSIA HARTIA PRIDE OF RUSSIA KONAN SANT KREAL ZIMNYAYA SKAZKA
23 V 4 HELENA BEST CERBER HARLEQUIN GUMBY GENESIS BEST CERBER
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
25 V 1 AKIRA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
26 NEPRIŠIEL ESTA VOM FREYER TAL PRICE VON NEMESIS ALEXA VOM FREYER TAL
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
28 V 1, CAC, VŠV GET TO THE POINT HENNESSY FOCUS SHOTGUN GET TO THE POINT CALLYPSO
27 NEPRIŠIEL BROOKE VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FINKENHEIM
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
30 V 1, CAC GRETHA VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
29 V 2 GENESIS BEST CERBER PRIDE OF RUSSIA URANO DALILA BEST CERBER
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
31 V 1, V Čestnej triedy GHANA VELKY JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
32 V 2 RENA REGINA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
33 V 1, Najkrajší Veterán MEGAN Z TOMKY  BARON ZIDAN Z TOMKY SANT KREAL UDACHA NEVA
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
34 V 1 CAJC, VŠV MLADÝCH ARES REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
35 V 1 CAC, VŠV   PRIDE OF RUSSIA KANDAGAR PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA TAMARA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
36 ODSTÚPILA  EOS´ EXTRAVAGANZA BY CALLIANA HAZAR DI ALTOBELLO GET TO THE POINT CALLIOPE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
37 V 1 CAC, VŠV  ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
38 VD 1 NUNA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
39 VD 1 MIA BOHEMIA GOTIKA THOR DEL NASI CHERRIE HALIT PAŠA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
40 VD 1 ATHENA DARK MONARCHY TAHI-RÉME IGOR QUINIA QUINCEY MORGANTINA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - THE BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA  - THE BEST GROUP   - BESTE ZUCHTGRUPPE
1 1. miesto SYLVESTER STALLONE MORGANTINA Erghová Martina MUDr.
TOM TAILOR MORGANTINA
RENA REGINA MORGANTINA
NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - THE BEST PROGENY GROUP  - BESTE  NACHZUCHT