Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 04. 12. 2016
rozhodca - judge - richter: Hidajat Zakaria, ID
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
678 V 1 CAJC, BOB FILIMAMONT EXTRA-TERRESTRIAL BENTLEY Z PADOKU MAY-B
677 NEPRIŠIEL ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
681 V 1 CAC, CACIB, SEBASTIAN IZ ZOOSFERY GANGSTER-DANDIAS DE LA VILLA VALIANO HOLLYWOOD STORY IZ ZOOSFERY
679 V 2 R-CAC GERION OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO CVICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
680 VD 3 GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO CVICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
682 VD 1 TOM TAYLO  MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
684 VN 1 PRIDE OF RUSSIA HARTIYA PRIDE OF RUSSIA KONAN SANT KREAL ZIMNYAYA SKAZKA
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
686 V 1 CAJC, BOS DURALEX POLONIA KISS ME VALDO FROM LIPAR LAND DURA LEX POLONIA HANNAH
685 VD 2 AKIRA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
687 NEPRIŠLA FILIMAMONT ESTERIA ENCHANTRESS BENTLEY Z PADOKU MAY-B
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
688 V 1 CAC  HAIDY VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VEĽKÝ JAROK
689 NEPRIŠLA PRINCESS VIKTORIA DI PRISCONTE POCHO DI PRISCONTE LIQUIRIZIA DI PRISCONTE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
690 V 1 CAC, CACIB  PAUL ABDUL ELITE HOUSE KANYE ELITE HOUSE IVETTE IVY ELITE HOUSE
691 V 2 RENSDORFF LIBERTY STINGER VOM HAUS ERFULLUNGEN VUNSCHEN FILIMAMONT BARBARELLA FOR RENSDORFF
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
692 V 1 CASSIDY DE TERRA MIRABILI ALE´ALAMOS DEL CITONE VIVIENE MIRATIO
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
693 V 1 CAJC RAMON ELITE HOUSE ILANE DELLA PIANCARDA INHIRA ELITE HOUSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
695 V 1  PRIDE OF RUSSIA KANDAGAR PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA TAMARA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
696 VN 1 ALKAHEST KATANA GRAND MOLLIE PARKER SANTE KREAL IRRIA
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
697 V 1CAJC ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
698 V 1 CAC ATHENA DARK MONARCHY TAHI-RÉME IGOR QUINIA QUINCEY MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
699 V 1 CAC GRETA DE TERRA MIRABILI SANTA JULF RUSSIAN BOY CASSIDY DE TERRA MIRABILI
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
700 V 1 CAC, R-CACIB SMART WOOD HILLS PANDORA STINGER V. HAUS ERFULLUNGEN VUNSCHEN SMART WOOD HILLS HAMINA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE