Európska klubová výstava / Europa Klubsiegerschau / Europa club show
24. 07. 2016, Kamenný mlyn
Slovensko - Slowakei - Slovakia
Kruh / Ring / Ring:  1
Rozhodca / Richter / Judge:  Killmaier Rudi, GE
K.è  Pohlavie / Geschlecht / Sex     Známka / Bewertung / Raking Tituly / Titel / Titles
DOBERMAN ÈIERNY S PÁLENÍM - DOBERMANN SCHWARZ UND ROT - DOBERMANN BLACK AND TAN
TRIEDA MLADÝCH / JUGENDKLASSE / JUNIOR CLASS
8 PES /  RÜDE / MALE V BERINGOFF VON HAUS ZARIA ZET IZ GALAKUNA AMORE DE CEZARIA
9 PES /  RÜDE / MALE V FOCUS COOL CARDHU OSKAR Z PADOKU FOCUS WHOLE LOTTA LOVE
10 PES /  RÜDE / MALE V G'ALEX OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C'VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
11 PES /  RÜDE / MALE V 2 GERION OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINCO CVICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
12 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAJC, EKV MLADÝCH, GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C"VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
13 PES /  RÜDE / MALE V 3 GET TO THE POINT GANDALF GOX PRIDE OF RUSSIA ALTAY GET TO THE POINT DOLCE
14 PES /  RÜDE / MALE SG LIVONIJA BARON CAPITALCASH OSKAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA PIA PANDORA
15 PES /  RÜDE / MALE V PRIDE OF RUSSIA BARGUZIN PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA FARAH
16 PES /  RÜDE / MALE V 4 RELLAPS ARE YOU IN LOVE WITH LEGO RELLAPS SIRO SANT KREAL ISKRA
TRIEDA STREDNÁ / ZWISCHENKLASSE / INTERMEDIATE CLASS
17 PES /  RÜDE / MALE V 3 GARON VE¼KÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VE¼KÝ JAROK
18 PES /  RÜDE / MALE V HELIOT DI PERLANERA KRIEGERHOF EXTREMPORE ELIOT ZUMA ZEWITA DIPERLANERA
19 PES /  RÜDE / MALE V 4 CHALLENGER KING OF ROMANIA ZET IZ GALAKUNA RELLAPS HIGHNESS
20 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAC CHOMBE VITAL SCREEN DANTE DELLE QUERCE NERE GIRA VITAL SCREEN
21 PES /  RÜDE / MALE V 2 R-CAC ORONERO Z TOMKY ULISSE DEL TIBUR MEGAN Z TOMKY
TRIEDA OTVORENÁ / OFFENE KLASSE / OPEN CLASS
22 PES /  RÜDE / MALE NEPRIŠIEL AWESOME PRIDE OF RUSSIA URANO RAINBOW BEST OF SEA
23 PES /  RÜDE / MALE V 3 FALCO FARANZANO DE LA SCYTHA IRON DI CASA FOX ATIA AURELIA DE LA SCYTHA
24 PES /  RÜDE / MALE V 4 FORT BELLATORS EL´GUARD GUARD DE MARINE DE GRANDE VINKO SAVANA BETELGES
25 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAC KAIROS DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
26 PES /  RÜDE / MALE V 2 R-CAC KONAN VON DER SCHWARZEN LADY ORSON VON NEMESIS GINA VON DER SCHWARZEN LADY
27 PES /  RÜDE / MALE SG MAXIM BLACK IRON WARRIOR GET READY BROWN BEAR LADY-LIN BLACK IRON WARRIOR
TRIEDA PRACOVNÁ / GEBRAUCHSHUNDEKLASSE / WORKING CLASS
28 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAC, EKV, ZD, BOS ASTERIX DEL NASI TAHI-RÉME MAX JUGA DEL NASI
29 PES /  RÜDE / MALE V EDY OKSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO A´SARA NIGRE FROM 14 TH.MERIDIAN
30 PES /  RÜDE / MALE V 2 R-CAC ERIA PRO VERSAILLES PRIDE OF RUSSIA SIDOR ERIA PRO QUARTZ STYLE
31 PES /  RÜDE / MALE V 3  J'ARUN KANTU DEL NAISSUS GRAF XENON OF MON-JA-MES GRAFINAURE´LIE OF JA-MES-LE´MON
32 PES /  RÜDE / MALE V 4 PRIDE OF RUSSIA SHAYTAN PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA RUMBA
33 PES /  RÜDE / MALE V RELLAPS SIRO TERALINE MIDGARD RELLAPS LOONA
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPIONKLASSE / CHAMPION CLASS
34 PES /  RÜDE / MALE V 3 ASTON AZIR ROBOSTUS DESTINY'S PHOENIX HIGHWAY TO HELL FAMOUS FLORIS Z INNEJ BAJKI
35 PES /  RÜDE / MALE V 2 R-CAC DURA LEX POLONIA HUSSARO AQUILAE ALA GANGSTER-DANDIAS DE LA VILLA VALIANO IMAX Z PADOKU
36 PES /  RÜDE / MALE V ELANO GRAF OF JA-MES-LE´-MON CHESTER VON DER TÖPFERSTANDT AURÉLIE GRAFIN OF JA-MES-LE´-MON
37 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAC LEGRANT LAND FREDDY FOSTER HUMMER HOCH LEGRANTS LEGRANT LAND DAKOTA DORIMAN
38 PES /  RÜDE / MALE V LUCKY LUKE DI CARESI NICE TAHI RÉME MAX INES DI PERLANERA
39 PES /  RÜDE / MALE V 4 PRIDE OF RUSSIA RADOMIR OKSAMIT DE GRANDE VINKO PRIDE OF RUSSIA DOLCE VITA
40 PES /  RÜDE / MALE V SONNY SILVER Z HELFŠTÝNA DIRK-SWANKO DE LA VILLA DE CHANNES ILKA IMARA Z HELFŠTÝNA
DOBERMAN ÈIERNY S PÁLENÍM - DOBERMANN SCHWARZ UND ROT - DOBERMANN BLACK AND TAN
TRIEDA MLADÝCH / JUGENDKLASSE / JUNIOR CLASS
56 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V AFRODITA DARK MONARCHY TAHI-RÉME IGOR QUINIA QUINCEY MORGANTINA
57 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 3 GINA OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C'VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
58 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2 GINARA GIOIA DI PERLANERA PRIDE OF RUSSIA TAYMIR FRUTHY FREE DI PERLANERA
59 SUKA / HÜNDIN / FEMALE SG HAIDY VE¼KÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VE¼KÝ JAROK
60 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAJC, EKV MLADÝCH, ZD MOONSHINE DE GRANDE VINKO SMART WOOD HILLS BOROMIR DIANA PRINCESS WARRIOR DE GRANDE VINKO
61 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V NEYLA-FIABA SHADOW OF THE DARKNESS PRIDE OF RUSSIA URANO SANT KREAL NUOVA FIABA
62 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 4 NINELL NERO IZUMI PRIDE OF RUSSIA SIDOR EKSKALIBUR NOEMI FOR NINELL NERO
63 SUKA / HÜNDIN / FEMALE SG ODELIYA THE ISLAND OF TREASURES EXCELSIOR DE GRANDE VINKO DE QUATTRO V.D. OST COMITATUS
TRIEDA STREDNÁ / ZWISCHENKLASSE / INTERMEDIATE CLASS
64 SUKA / HÜNDIN / FEMALE SG AURORIA KASIDERIA SILESIA ROYAL-REAZON VIS ABSOLUTA NAYSHA NUCA Z HELFŠTÝNA
65 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2 R-CAC ERIA PRO EXTASY ERIA PRO VERSAILLES KORRY-KORADO UNITA DEL BIANCA
66 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAC GET TO THE POINT HENNESSY FOCUS SHOTGUN GET TO THE POINT CALLYPSO
67 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 4 GHANA VE¼KÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VE¼KÝ JAROK
68 SUKA / HÜNDIN / FEMALE SG URSULA ULTIMA AKAGERA HARLEQUIN GUMBY DIKSI GLENAIK
69 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 3 YANGA VITAL SCREEN OSKAR Z PADOKU ABSOLUTE WINER OREGON RIVAL´S
TRIEDA OTVORENÁ / OFFENE KLASSE / OPEN CLASS
70 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 4 ANNABETH DONSA BOHEMIA SAPHRON PRIDE OF RUSSIA CORTINA DONSA BOHEMIA
71 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAC, EKV ESMIR BETELGES ZEDOR DEL NASI XENIA FOR BETELGES DEL NASI
72 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V EUPHORIA DI BRITTASGANG QUINT VOM EDERTAL CORLEONA LADY DI BRITTASGANG
73 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V GEMINI VE¼KÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VE¼KÝ JAROK
74 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V HONEY MOON DE LA SCYTHA DANTE DELLE QUERCE NERE SUEMI DEL MEDIANO
75 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 3 CHRISSI VOM FREYER TAL CHRISS Z PADOKU BABINE TAHI-RÉME
76 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2 R-CAC KALINKA-MALINKA DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTRIONA DE GRANDE VINKO
77 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V KIRA GUJAR OF GUDAS URANO PRIDE OF RUSSIA KATY OD DVOU LVÙ
78 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V KORA GUJAR OF GUDAS PRIDE OF RUSSIA URANO KATY OD DVOU LVU
TRIEDA PRACOVNÁ / GEBRAUCHSHUNDEKLASSE / WORKING CLASS
79 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 3 AGATHA PASECKÉ ÙDOLÍ PRIDE OF RUSSIA URANO LYNN MORAVIA HEART
80 SUKA / HÜNDIN / FEMALE SG EZY VON SPELLEN FRISKO VON DER MOOREICHE GILLA VON DER BURGSTATTE
81 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAC PRIDE OF RUSSIA ARISTOKRATIA SANT KREAL ZEUS PRIDE OF RUSSIA BARBAROSSA
82 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2 R-CAC TIJARA DEL NASI JORK DEL NASI OTRADA FOR DEL NASI DE GRANDE VINKO
83 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 4 XANTHEÉ GRAFIN OF MON-JA-MES MURPHY GRAFIN MIELL OF MON-JA-MES
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPIONKLASSE / CHAMPION CLASS
84 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 4 DREAM VOM FREYER TAL AURONAQUILA VOM RESIDENZSCHLOSS BROOKE VOM FREYER TAL
85 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAC LIVONIJA BARONESA ATHENA PALLAS OSKAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA PIA PANDORA
86 SUKA / HÜNDIN / FEMALE NEPRIŠLA PRIDE OF RUSSIA KOSTROMA PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA TAMARA
87 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2 R-CAC PRIDE OF RUSSIA RIORITA OKSAMIT DE GRANDE VINKO PRIDE OF RUSSIA DOLCE VITA
88 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 3 RELLAPS WATSAPP RELLAPS SIRO RELLAPS REYA
89 SUKA / HÜNDIN / FEMALE DISKVALIFIKOVANÁ THELMA TEA MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - DOBERMANN BRAUN UND ROT – DOBERMANN BROWN AND TAN
TRIEDA MLADÝCH / JUGENDKLASSE / JUNIOR CLASS
97 PES /  RÜDE / MALE V 2 DESTINY´S PHOENIX KOMMANDANTE SANT KREAL ZEUS DESTINY´S PHOENIX HIGH VOLTAGE
98 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAJC, EKV MLADÝCH, ZD PORTO BETELGES PRIDE OF RUSSIA TAYMIR HARMONIE BETELGES
TRIEDA STREDNÁ / ZWISCHENKLASSE / INTERMEDIATE CLASS
99 PES /  RÜDE / MALE SG 3 AGATHON DEBORMANS BALIOS VOM KLOSTER-KAMP EZY VON SPELLEN
100 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAC GINO VOM FINKENHEIN WIZARD OF OZ DE GRANDE VINKO ESTHA VOM FINKENHEIN
101 PES /  RÜDE / MALE V 2 R-CAC PRIDE OF RUSSIA KANDAGAR PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA TAMARA
TRIEDA OTVORENÁ / OFFENE KLASSE / OPEN CLASS
102 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAC DESTINY'S PHOENIX JUDO OSCAR Z PADOKU DESTINY'S PHOENIX HIGH VOLTAGE
TRIEDA PRACOVNÁ / GEBRAUCHSHUNDEKLASSE / WORKING CLASS
103 PES /  RÜDE / MALE NEPRIŠIEL BALTHASARHERZOG VON WÜRTTEMBERG HILO VON NEMESIS SENTA VON DER RITTERBURG
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPIONKLASSE / CHAMPION CLASS
104 PES /  RÜDE / MALE V 1 CAC, EKW RELLAPS UNDERCOVER ZEDOR DEL NASI RELLAPS BELLADONNA
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - DOBERMANN BRAUN UND ROT – DOBERMANN BROWN AND TAN
TRIEDA MLADÝCH / JUGENDKLASSE / JUNIOR CLASS
110 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAJC, EKV MLADÝCH ATHENA DARK MONARCHY TAHI-RÉME IGOR QUINIA QUINCEY MORGANTINA
111 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 3 LIVONIJA BARONESA CONSUELA SIEMPRE OSKAR Z PADOKU LIVONIJA BARONESA PIA PANDORA
112 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2 PANAMA BETELGES PRIDE OF RUSSIA TAYMIR HARMONIE BETELGES
113 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 4 PRIDE OF RUSSIA HAZIRRA PRIDE OF RUSSIA HERMES PRIDE OF RUSSIA INTEGRA
114 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V VICTORIA VALERY ALARY ASLAR HAYCO VAN´T GENEBOS JULIETTE JOSEPHINE ALARY ASLAR
TRIEDA STREDNÁ / ZWISCHENKLASSE / INTERMEDIATE CLASS
115 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAC ENTEGRA T.C. DEL ROYALTY LIVONIJA BARON PITER PEN FIJI DI PERLANERA
116 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2 R-CAC GRETA VOM FINKENHEIN WIZARD OF OZ DE GRANDE VINKO ESTHA VOM FINKENHEIN
TRIEDA OTVORENÁ / OFFENE KLASSE / OPEN CLASS
117 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAC HAZEL DE LA SCYTHA DANTE DELLE QUERCE NERE SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA PRACOVNÁ / GEBRAUCHSHUNDEKLASSE / WORKING CLASS
118 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAC DINICO ZOE DELCONTE DRAGO DINICO YODA EVITAERIN
119 SUKA / HÜNDIN / FEMALE NEPRIŠLA LIQUEUR DI PERLANERA SANT KREAL ZEUS FRUTHY FREE DI PERLANERA
TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPIONKLASSE / CHAMPION CLASS
120 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1 CAC, EKV, ZD, BOB DURA LEX POLONIA JULIA OSCAR Z PADOKU IMAX Z PADOKU
Kruh / Ring / Ring:  2
Rozhodca / Richter / Judge:  Ridarèíková Gabriela MVDr., SK
K.è  Pohlavie / Geschlecht / Sex        
DOBERMAN ÈIERNY S PÁLENÍM - DOBERMANN SCHWARZ UND ROT - DOBERMANN BLACK AND TAN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPYKLASSE / MINOR PUPPY CLASS
1 PES /  RÜDE / MALE VN 2 ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
2 PES /  RÜDE / MALE VN 1, EKV MINOR PUPPY TAHI-RÉME VITO ASTERIX DEL NASI TAHI-RÉME JAMEERAH
DOBERMAN ÈIERNY S PÁLENÍM - DOBERMANN SCHWARZ UND ROT - DOBERMANN BLACK AND TAN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPYKLASSE / MINOR PUPPY CLASS
42 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN AKIRA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
43 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN ELISABETH VOM FREYER TAL PRINCE VON NEMESIS ALEXA VOM FREYER TAL
44 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 3 ELSA VOM FREYER TAL PRINCE VON NEMESIS ALEXA VOM FREYER TAL
45 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN ESTA VOM FREYER TAL CH PRINCE VON NEMESIS ICH ALEXA VOM FREYER TAL
46 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 1, EKV MINOR PUPPY, ZD HANNA VOM FINKENHEIN PRIDE OF RUSSIA URANO ESTHA VOM FINKENHEIN
47 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 2 HELENA BEST CERBER HARLEQUIN GUMBY GENESIS BEST CERBER
48 SUKA / HÜNDIN / FEMALE NEPRIŠLA KENDRA DE LA SCYTHA MILLION $ DI ALTOBELLO FUNKY DE LA SCYTHA
49 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 4 RELLAPS EAT PRAY LOVE ASTERIX DEL NASI RELLAPS LOONA
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - DOBERMANN BRAUN UND ROT – DOBERMANN BROWN AND TAN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPYKLASSE / MINOR PUPPY CLASS
93 PES /  RÜDE / MALE VN 2 ANUR REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
94 PES /  RÜDE / MALE VN 1, EKV MINOR PUPPY, ZD OKEAN ELZY DE GRANDE VINKO DANAFOX´S NABUCO BRINA BAHILU DE GRANDE VINKO
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - DOBERMANN BRAUN UND ROT – DOBERMANN BROWN AND TAN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPYKLASSE / MINOR PUPPY CLASS
107 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 1, EKV MINOR PUPPY ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
DOBERMAN ÈIERNY S PÁLENÍM - DOBERMANN SCHWARZ UND ROT - DOBERMANN BLACK AND TAN
TRIEDA DORASTU / JÜNGSTENKLASSE / PUPPY CLASS
3 PES /  RÜDE / MALE VN 2 DURA LEX POLONIA KING CRIMSON VALDO FROM LIPAR LAND DURA LEX POLONIA HANNAH
4 PES /  RÜDE / MALE VN LIROY Z PADOKU FCI BENTLEY Z PADOKU INGRID GINGA HOUSE
5 PES /  RÜDE / MALE VN 1, EKV PUPPY, ZD NOTRE DEL LUCES DE GRANDE VINKO KRIEGERHOF URBAN LEGEND DIANA PRINCESS WARRIOR DE GRANDE VINKO
6 PES /  RÜDE / MALE VN 3 PRIDE OF RUSSIA CHERNIJ PRINZ PRIDE OF RUSSIA ALTAI PRIDE OF RUSSIA SHELMA
7 PES /  RÜDE / MALE VN 4 PRIDE OF RUSSIA CHINGAY PRIDE OF RUSSIA ALTAY PRIDE OF RUSSIA SHELMA
DOBERMAN ÈIERNY S PÁLENÍM - DOBERMANN SCHWARZ UND ROT - DOBERMANN BLACK AND TAN
TRIEDA DORASTU / JÜNGSTENKLASSE / PUPPY CLASS
50 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 2 ANGEL OF SHAYTAN AURELIA PRIDE OF RUSSIA SHAYTAN BETTY BOOP OD TELEPA
51 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 1, EKV PUPPY, ZD CAPRICE DI PERLANERA GANGSTER-DANDIAS DE LA VILLA VALIANO TRUNKA LUNKA DI PERLANERA
52 SUKA / HÜNDIN / FEMALE NEPRIŠLA DURA LEX POLONIA KISS ME VALDO FROM LIPAR LAND DURA LEX POLONIA HANNAH
53 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 4 FLAMENCO IZ ZOOSFERY ERIA PRO VERSAILLES CHIO-CHIO SAN IZ ZOOSFERY
54 SUKA / HÜNDIN / FEMALE NEPRIŠLA FORT BELLATORS JUGOSLAVA PAQUITO DI PERLANERA SAVANA BETELGES
55 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 3 JAKIRA APOLOGETA PRIDE OF RUSSIA URANO HAVANA APOLOGETA
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - DOBERMANN BRAUN UND ROT – DOBERMANN BROWN AND TAN
TRIEDA DORASTU / JÜNGSTENKLASSE / PUPPY CLASS
95 PES /  RÜDE / MALE VN 1, EKV PUPPY  DESTINY´S PHOENIX MOJO THE MOHICAN PRIDE OF RUSSIA ALTAY DESTINY´S PHOENIX HIGH VOLTAGE
96 PES /  RÜDE / MALE VN 2 FORT BELLATORS ILDEFONSO THOR DEL NASI VALDORA VALOUR DE GRANDE VINKO
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - DOBERMANN BRAUN UND ROT – DOBERMANN BROWN AND TAN
TRIEDA DORASTU / JÜNGSTENKLASSE / PUPPY CLASS
108 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 1 ANGEL OF SHAYTAN ALINA PRIDE OF RUSSIA SHAYTAN BETTY BOOP OD TELEPA
109 SUKA / HÜNDIN / FEMALE VN 2 KNIGHTS OF NIGHT CASSANDRA VALDO FROM LIPAR LAND VERA VERONA Dİ PERLANERA
DOBERMAN ÈIERNY S PÁLENÍM - DOBERMANN SCHWARZ UND ROT - DOBERMANN BLACK AND TAN
TRIEDA ÈESTNÁ / EHRENKLASSE / HONOUR CLASS
41 PES /  RÜDE / MALE V 1, EKV ÈESTNÁ DARK DIKTÁTOR VON ASHANTI TAHI-RÉME MAX VERONIKA DEL MEDIANO
TRIEDA ÈESTNÁ / EHRENKLASSE / HONOUR CLASS
90 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2  BARONESSE TWO LIONS HOUSE PRIDE OF RUSSIA ODIN IMMA OD DVOU LVÙ
91 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1, EKV ÈESTNÁ RENA REGINA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
TRIEDA VETERÁNOV / VETERANENKLASSE / VETERAN CLASS
92 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1, EKV VETERÁN DANGEROUS LADY ALARY ASLAR GRANT DI VILLA CONTE ANGIE ALARY ÈERNÝ POKLAD
DOBERMAN HNEDÝ S PÁLENÍM - DOBERMANN BRAUN UND ROT – DOBERMANN BROWN AND TAN
TRIEDA ÈESTNÁ / EHRENKLASSE / HONOUR CLASS
105 PES /  RÜDE / MALE V 1, EKV ÈESTNÁ GORO EXTRA ELITE ATARAXIE EXTRA ELITE FATIMA EXTRA ELITE
TRIEDA VETERÁNOV / VETERANENKLASSE / VETERAN CLASS
106 PES /  RÜDE / MALE NEPRIŠIEL DIOMEDES BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
TRIEDA ÈESTNÁ / EHRENKLASSE / HONOUR CLASS
121 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1, EKV ÈESTNÁ SUEMI DEL MEDIANO MAXIM DI ALTOBELLO PANDORA DEL MEDIANO
TRIEDA VETERÁNOV / VETERANENKLASSE / VETERAN CLASS
122 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 2  DEMETHER BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
123 SUKA / HÜNDIN / FEMALE V 1, EKV VETERÁN GAILY PASSO DOBLE TAHI-RÉME DIABLO CAROLL PASSO DOBLE
NAJKRAJŠIA CHOVATE¼SKÁ SKUPINA  - BEST BREEDER   - BESTE ZUCHTGRUPPE
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
1 1 Bleul Detlef GINO VOM FINKENHEIN GRETA VOM FINKENHEIN  
2 2 Juhászová Zuzana + Kucharik Patrik ARCHIE REVADOG AKIRA REVADOG  
3 3 Révai Roman + Juhás Ján ANUR REVADOG ABARA REVADOG  
MLADÝ DOBERMANKÁR
1 1 Hloušková Anette GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN    
2 1 Juhász Roman ARCHIE REVADOG    
3 1 Kucháriková Vanesa AKIRA REVADOG    
4 1 Žilavá Liliana ELSA VOM FREYER TAL    
5 1 Juhás  ANUR REVADOG