IDC 2016 WM Maďarsko
IDC 2016
Majstrovstvá veta vo výkone Dobermanov - World championship - Weltmeisterschaft
CACIT - IP0 3, CACT
20. - 22. 05. 2016
Maďarsko - Hungary -Ungarn
Rozhodcovia - Judge - Richter:
Stopy / Tracking / Tracking: "A" Alain Muller (FR)
Poslušnosť / Obedience / Unterordnung : "B" Dr. Jose M. Bulo i Sole (ES)
Obrana / Protection / Schutzarbeit : "C" Wolfgang Hecker (DE)
Dozor nad stopami / Tracking supervisor / Fährtenaufsicht :
Figuranti / Heplers / Helfer : Szabó Attila, Móric Mátyás
Výsledková listina - Results - Ergebisse
Katalógové číslo    Štartové číslo Meno psovoda Meno psa Štát A B C Spolu Poradie Známka
catalog number start  number handler name of dog country total place grade
Katalog  Nr. Start Nr. Hudeführer Hund Land Summe Platz Markierung
  26 Manfred Kaiser Ijuri vom Warringhof BE 98 95 98 291 1 excellent
  9 Tarja Riikonen Diragos Sepultura FI 98 90 93 281 2 very good
  6 Sari Niiranen Dobechester Caldwell FI 97 90 92 279 3 very good
  8 Armin Buschmann Index vom Hellerwald DE 100 89 88 277 4 very good
  28 Csepregi Kinga Ataraxie's Diablo HU 91 85 98 274 5 very good
  29 Petri Aalto Dinico Unico del Conte Drago FI 93 88 93 274 6 very good
  20 Gerhard Umgeher Hatari Opus Meum AT 92 91 89 272 7 very good
  11 Claudia Fuhrmann Lucia von der Burgstätte DE 97 83 91 271 8 very good
  24 Tommy Andersson Dobfanciers Vizir SE 95 94 81 270 9 very good
  33 Jose Alberto Martinez Garcia Danafox's Nabuco ES 97 78 91 266 10 good
  31 Gernot Straub Lilli v. d. Lüssenwiese AT 96 86 84 266 11 good
  14 Mag. Herbert Kornfeld Djara vom Lahnschlösschen AT 85 91 89 265 12 good
  41 Ludĕk Šilhavý Harlequin Gumby CZ1 93 84 87 264 13 good
  5 Rebecca Demberger Kapeh vom Hellerwald DE 84 83 96 263 14 good
  3 Terhi Kauppinen Briska's Doris FI 94 82 85 261 15 good
  12 Aaron Garcia Sanchez Baghira vom Neuland ES 98 80 78 256 16 good
  21 Davy Wertz Athos vom Beelzebub NL1 83 87 85 255 17 good
  37 Oriana Roma Bacco de' Andreoli IT 90 93 71 254 18 good
  25 Patrik Voermans Lexus les Deux Peupliers NL1 80 79 93 252 19 good
  44 Pavel Pluhar Idar Gumby CZ2 80 82 88 250 20 good
  47 Roman Tkačuk Krystal Kasey Alary Aslar CZ1 75 84 90 249 21 good
  4 Malin Björklund Mira von der Burgstätte SE 70 87 87 244 22 good
  18 Günther Judit Berborinco Axa - Thea HU 86 73 84 243 23 good
  22 Angelika Gabel Katharina vom Hellerwald DE 75 88 80 243 24 good
  13 Ing. Milan Chudý Ezy von Spellen SK 83 74 79 236 25 satisfactory
  27 Eleonor Sjörgen Mea von der Burgstätte SE 72 74 74 220 26 satisfactory
  43 Anastasios Ramoglou Franzfreiherr vom Dragonerreich DE 95 80 63 238 27 insufficient
  48 Sipos Tibor János Concordia De La Scytha HU 86 75 65 226 28 insufficient
  40 Ingela Jacobsson Diragos Javanth SE 39 87 94 220 29 insufficient
  38 Klaus Peter Altvater Hunter vom Hellerwald DE 30 86 92 208 30 insufficient
  42 Such Ferenc Gamon von Gini House HU 31 82 87 200 31 insufficient
  16 Sasika Kosters de Boer Eagan v/d Fivelborgh NL2 12 90 91 193 32 insufficient
  2 Pertti Lantto Dobechester Calvert FI 17 79 92 188 33 insufficient
  32 Leona Sosnová Apollo od Novomlýnských jezer CZ2 0 91 95 186 34 insufficient
  1 Stefano Mutti Bull vom Scahttenjager IT 0 88 93 181 35 insufficient
  15 Valerio Vanini Eques di Audendum Est IT 25 77 77 179 36 insufficient
  34 Marie Klvaňonvá C' Victoria from 14th Meridian CZ1 14 72 92 178 37 insufficient
  45 Mihók Milan Bugatti vom Freyer Tal SK 98 80 INT. 178 38 insufficient
  46 Csoszanszky Szilvia Sasha di Modello HU 99 79 INT. 178 39 insufficient
  39 Pernille Marie Nielsen Brown Chief Ayden DK 0 85 89 174 40 insufficient
  35 Dino Baratella Ogan de' Andreoli IT 7 77 86 170 41 insufficient
  23 Sasvári Frigyes Umbro HU 5 72 91 168 42 insufficient
  30 Daniela Cahová Juliette Josephine Alary Aslar CZ1 0 79 86 165 43 insufficient
  10 Franz Docekal Belolobo von der Pegnitzraten CZ2 25 72 63 160 44 insufficient
  7 Aleš Pokorný Yvet Pasecké Údolí CZ1 27 80 - 107 45 insufficient
  19 Camilla Dahlgren Cape Secure Artillery SE 12 76 D. 88 - DISQ.
  17 Sandra Foroni Trip IT 0 74 D. 74 - DISQ.
  36 Derek Elmslie Darkiss Maximus Decimus At Kinmonth GB   D.   0 - DISQ.
Najlepšia stopa - Best tracking - Bester Fährte -  "A"
  8 Armin Buschmann Index vom Hellerwald DE 100 89 88 277 4 very good
Najlepšia poslušnosť - Best Obedience - Bester Unterordnung "B" 
  26 Manfred Kaiser Ijuri vom Warringhof BE 98 95 98 291 1 excellent
Najlepšia obrana brana  - Best Protection - Bester Schutzarbeit "C"
  26 Manfred Kaiser Ijuri vom Warringhof BE 98 95 98 291 1 excellent
Najlepší Slovák - Best Slovak - Bester Slowakisch
  13 Ing. Milan Chudý Ezy von Spellen SK 83 74 79 236 25 satisfactory
Najlepšie družstvo - Best Team - Bester Team
  9 Tarja Riikonen Diragos Sepultura FI 98 90 93 281   1
  6 Sari Niiranen Dobechester Caldwell FI 97 90 92 279
  29 Petri Aalto Dinico Unico del Conte Drago FI 93 88 93 274
Fínsko - Finland - Finnland 834
  8 Armin Buschmann Index vom Hellerwald DE 100 89 88 277   2
  11 Claudia Fuhrmann Lucia von der Burgstätte DE 97 83 91 271
  5 Rebecca Demberger Kapeh vom Hellerwald DE 84 83 96 263
Nemecko - Germany - Deutschland 811
  20 Gerhard Umgeher Hatari Opus Meum AT 92 91 89 272   2
  31 Gernot Straub Lilli v. d. Lüssenwiese AT 96 86 84 266
  14 Mag. Herbert Kornfeld Djara vom Lahnschlösschen AT 85 91 89 265
Rakúsko  - Austria - Österreich 803
  24 Tommy Andersson Dobfanciers Vizir SE 95 94 81 270   4
  4 Malin Björklund Mira von der Burgstätte SE 70 87 87 244
  27 Eleonor Sjörgen Mea von der Burgstätte SE 72 74 74 220
Švédsko - Sweden - Schweden 734