2016 05 15 Špeciálna výstava Liptovská Sielnica
Špeciálna výstava DKSR
Dobermann club SR Special show
Dobermann klub SR Specialsiegerschau
15. 05. 2016, Liptovská Sielnica
Slovensko - Slovakia - Slowakei 
rozhodca - judge - richter:   Klíma Jozef (SR)
VŠV Víťaz Špeciálnej Výstavy 2016 SS Winner 2016 Sieger der SSSCh 2016
VŠV Mladých Víťaz Špeciálnej Výstavy Mladých 2016 Youth SS Winner 2016 Jugendsieger der SSSCh 2016
VŠV Šteniat Víťaz Špeciálnej Výstavy Šteniat 2016 Baby SS Winner 2016 Sieger der SSSCh Baby 2016
VŠV Dorastu Víťaz Špeciálnej Výstavy Dorastu 2016 Junior SS Winner 2016 Jűngstensieger der SSSCh 2016
V Čestnej triedy Víťaz Čestnej Triedy 2016 SS Winner of Honory class 2016 Ehrenklasse Sieger 2016
Najkrajší Veterán Najkrajší Veterán 2016 The Best SS veteran 2016 Veteranensieger 2016
NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA ABSENT ABWESEND
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
2 VN 1, VŠV BABY PRIDE OF RUSSIA CHERNIJ PRINZ PRIDE OF RUSSIA ALTAI PRIDE OF RUSSIA SHELMA
1 VN 2 ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
4 V 1 CAJC, VŠV MLADÝCH PRIDE OF RUSSIA BARGUZIN PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA FARAH
3 NEPRIŠIEL GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C´VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
6 V 1 CAC, VŠV, BOS ORO NERO Z TOMKY ULISSE DEL TIBUR MEGAN Z TOMKY
7 V 2 R-CAC TOM TAYLOR MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
5 V 3  BERIT OD DÉMONA ATARAXIE´S CAPONA  AMINA OD DÉMONA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
10 V 1 CAC MAXIM BLACK IRON WARRIOR GET READY BROWN BEAR LADI-LIN BLACK IRON WARRIOR
9 V 2 R-CAC DARK DIKTÁTOR VON ASHANTI TAHI-RÉME MAX VERONIKA DEL MEDIANO
8 V 3 AWESOME PRIDE OF RUSSIA URANO RAINBOW BEST OF SEA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
11 VN 1, VŠV BABY AKIRA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
13 V 1 CAJC, VŠV MLADÝCH, BOB GET TO THE POINT HENNESSY FOCUS SHOTGUN GET TO THE POINT CALLYPSO
12 V 2 AFRODITA DARK MONARCHY TAHI-RÉME IGOR QUINIA QUINCEY MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
14 V 1 CAC GRETHA VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
15 V 2 R-CAC THELMA TEA MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
18 V 1 CAC, VŠV GHANA VELKY JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
19 V 2 R-CAC KORA GUJAR OF GUDAS PRIDE OF RUSSIA URANO KATY OD DVOU LVŮ
17 V 3 EUPHORIA DI BRITASGANG QUINT VOM EDERTAL CORLEONA LADY DI BRITASGANG
16 NEPRIŠLA DHILAYA COLDPLAY BENTLEY OD DVOU LVU AFRIKA COLDPLAY
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
20 V 1 CAC  RENA REGINA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
22 V 1, Najkrajší Veterán OLA OLIVIA MORGANTINA TAHI-RÉME RÓMEO HELLEN HUNT MORGANTINA
21 V 2 DIANA BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
23 VN 1 VŠV BABY ANUR REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
24 VN 2 ARES REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
25 V 1 CAC, VŠV FYLEUS BEST CERBER BENTLEY´S MYSA HERSONES DEMETHER BEST CERBER
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
26 V 1, Najkrajší Veterán DIOMEDES BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
27 VN 1 VŠV BABY ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
28 V 1 CAJ, VŠV MLADÝCH ATHENA DARK MONARCHY TAHI-RÉME IGOR QUINIA QUINCEY MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
29 V 1 CAC, VŠV BUGINA OD DÉMONA ATARAXIE´S CAPONA  AMINA OD DÉMONA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
31 V 1, Najkrajší Veterán DEMETHER BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
30 V 2 AMINA OD DÉMONA CITTO V.D. WUDRITZ LESSI EXTRA MORAVÁK
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - THE BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA  - THE BEST GROUP   - BESTE ZUCHTGRUPPE
1 1. miesto OLA OLIVIA MORGANTINA Erghová Martina MUDr.
THELMA TEA MORGANTINA
TOM TAILOR MORGANTINA
NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - THE BEST PROGENY GROUP  - BESTE  NACHZUCHT
Sponzor Špeciálnej výstavy & súťaže Kombi Víťaz



2016 05 15 Špeciálna výstava Liptovská Sielnica
Špeciálna výstava DKSR
Dobermann club SR Special show
Dobermann klub SR Specialsiegerschau
15. 05. 2016, Liptovská Sielnica
Slovensko - Slovakia - Slowakei 
rozhodca - judge - richter:   Klíma Jozef (SR)
VŠV Víťaz Špeciálnej Výstavy 2016 SS Winner 2016 Sieger der SSSCh 2016
VŠV Mladých Víťaz Špeciálnej Výstavy Mladých 2016 Youth SS Winner 2016 Jugendsieger der SSSCh 2016
VŠV Šteniat Víťaz Špeciálnej Výstavy Šteniat 2016 Baby SS Winner 2016 Sieger der SSSCh Baby 2016
VŠV Dorastu Víťaz Špeciálnej Výstavy Dorastu 2016 Junior SS Winner 2016 Jűngstensieger der SSSCh 2016
V Čestnej triedy Víťaz Čestnej Triedy 2016 SS Winner of Honory class 2016 Ehrenklasse Sieger 2016
Najkrajší Veterán Najkrajší Veterán 2016 The Best SS veteran 2016 Veteranensieger 2016
NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA ABSENT ABWESEND
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
2 VN 1, VŠV BABY PRIDE OF RUSSIA CHERNIJ PRINZ PRIDE OF RUSSIA ALTAI PRIDE OF RUSSIA SHELMA
1 VN 2 ARCHIE REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
4 V 1 CAJC, VŠV MLADÝCH PRIDE OF RUSSIA BARGUZIN PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA FARAH
3 NEPRIŠIEL GERRY OKSAVI FROM FOURTEENTH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO C´VICTORIA DONSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
6 V 1 CAC, VŠV, BOS ORO NERO Z TOMKY ULISSE DEL TIBUR MEGAN Z TOMKY
7 V 2 R-CAC TOM TAYLOR MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
5 V 3  BERIT OD DÉMONA ATARAXIE´S CAPONA  AMINA OD DÉMONA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
10 V 1 CAC MAXIM BLACK IRON WARRIOR GET READY BROWN BEAR LADI-LIN BLACK IRON WARRIOR
9 V 2 R-CAC DARK DIKTÁTOR VON ASHANTI TAHI-RÉME MAX VERONIKA DEL MEDIANO
8 V 3 AWESOME PRIDE OF RUSSIA URANO RAINBOW BEST OF SEA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
11 VN 1, VŠV BABY AKIRA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
13 V 1 CAJC, VŠV MLADÝCH, BOB GET TO THE POINT HENNESSY FOCUS SHOTGUN GET TO THE POINT CALLYPSO
12 V 2 AFRODITA DARK MONARCHY TAHI-RÉME IGOR QUINIA QUINCEY MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
14 V 1 CAC GRETHA VEĽKÝ JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
15 V 2 R-CAC THELMA TEA MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
18 V 1 CAC, VŠV GHANA VELKY JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
19 V 2 R-CAC KORA GUJAR OF GUDAS PRIDE OF RUSSIA URANO KATY OD DVOU LVŮ
17 V 3 EUPHORIA DI BRITASGANG QUINT VOM EDERTAL CORLEONA LADY DI BRITASGANG
16 NEPRIŠLA DHILAYA COLDPLAY BENTLEY OD DVOU LVU AFRIKA COLDPLAY
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
20 V 1 CAC  RENA REGINA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
22 V 1, Najkrajší Veterán OLA OLIVIA MORGANTINA TAHI-RÉME RÓMEO HELLEN HUNT MORGANTINA
21 V 2 DIANA BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
23 VN 1 VŠV BABY ANUR REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
24 VN 2 ARES REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
25 V 1 CAC, VŠV FYLEUS BEST CERBER BENTLEY´S MYSA HERSONES DEMETHER BEST CERBER
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
26 V 1, Najkrajší Veterán DIOMEDES BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
27 VN 1 VŠV BABY ABARA REVADOG DURA LEX POLONIA GAUDI RENA REGINA MORGANTINA
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
28 V 1 CAJ, VŠV MLADÝCH ATHENA DARK MONARCHY TAHI-RÉME IGOR QUINIA QUINCEY MORGANTINA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
29 V 1 CAC, VŠV BUGINA OD DÉMONA ATARAXIE´S CAPONA  AMINA OD DÉMONA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
31 V 1, Najkrajší Veterán DEMETHER BEST CERBER ERIA PRO TIMUR TAURUS ATHENA BEST CERBER
30 V 2 AMINA OD DÉMONA CITTO V.D. WUDRITZ LESSI EXTRA MORAVÁK
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - THE BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
NAJKRAJŠIA CHOVETEĽSKÁ SKUPINA  - THE BEST GROUP   - BESTE ZUCHTGRUPPE
1 1. miesto OLA OLIVIA MORGANTINA Erghová Martina MUDr.
THELMA TEA MORGANTINA
TOM TAILOR MORGANTINA
NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - THE BEST PROGENY GROUP  - BESTE  NACHZUCHT
Sponzor Špeciálnej výstavy & súťaže Kombi Víťaz