Medzinárodná výstava (CACIB) Bratislava, 25. 10. 2015
rozhodca - judge - richter:  Vondrouš Otakar, CZ
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
445 VN 1 PRIDE OF RUSSIA BARGUZIN PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA FARAH
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
446 V 1 TIRA VENTO AMARETTO OKSAMIT DE GRANDE VINKO TIRA VENTO BECHEROVKA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
447 V 1 CAC TOM TAYLOR MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
448 V 1 CAC KAIROS DE GRANDE VINKO OKSAMIT DE GRANDE VINKO ALASTIONA DE GRANDE VINKO
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
449 V 1 HERON BLACK SAGITTA CHINGACHCOOK V. EICHKAMP GRYNIA BLACK SAGITTA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
451 V 1 CAC, CACIB, BOB TIRA VENTO ROLLS ROYCE OSCAR Z PADOKU TIRA VENTO BECHEROVKA
450 V 2 R-CAC, R-CACIB ROYAL-REYZON VIS ABSOLUTA GRAN MOLIS ARMANI PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
452 V 1 CAJC, BOJ GHANA VELKY JAROK OLI DEL NASI ESTHER VELKY JAROK
453 V 2 TIRA VENTO WHISKY OSCAR Z PADOKU TIRA VENTO FINLANDIA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
454 V 1 CAC, R-CACIB DREAM VOM FREYER TAL AURONAQUILA VOM RESIDENZSCHLOSS BROOKE VOM FREYERTAL
455 NEPRIŠLA THELMA TEA MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
456 V 1 CAC, CACIB, BOS AL-PARI NEGRALAND ROYAL-REAZON VIS ABSOLUTA AMIRA-ABLA BLEKITNY KANION
458 V 2 R-CAC PRIDE OF RUSSIA SHAGIRA PRIDE OF RUSSIA SIDOR PRIDE OF RUSSIA RUMBA
457 V 3 AMAZIN MAXI DOBERNATI TAHI-RÉME MAX HAVANA HOPE MIRATIO
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
459 V 1 CAC  PARADIZ RONADO SARINA SENSE DI CAMPOVALANO PRADIZ RONADO JEUNNESE
460 V 2 R-CAC TAHI-RÉME JAMEERAH GANGSTER-DANDIAS DE LA VILLA VALIANO TAHI-RÉME DEMI
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
440 NEPRIŠIEL PRIDE OF RUSSIA LUBOMIR PRIDE OF RUSSIA KONAN PRIDE OF RUSSIA KRALJA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADŠÍ DORAST -  MINOR PUPPY CLASS - MINOR PUPPY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
441 V 1 CAJC TIRA VENTO KADARKA TIRA VENTO MALIBU SANT KREAL HENNESSY
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
442 VD 1 WINONA WIGA Z HELFŠTÝNA RELLAPS NICONESS CONNY ROYAL CASTELBERG
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
444 V 1 CAC LUCUS AUTUSTI FEARY ALE ALAMOS DEL CITONE SANTA JULF RUSSIAN QUEEN
443 NEPRIŠLA BERENICE DE CEZARIA ED HARDY DI CARESI NICE ARABELA DE CEZARIA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE