IDC 2014
Majstrovstvá veta vo výkone Dobermanov - World championship - Weltmeisterschaft
CACIT - IP0 3, CACT
15. - 17. 05. 2015
Švédsko - Sweden -Schweden
Rozhodcovia - Judge - Richter:
Stopy / Tracking / Tracking: "A" Leif Harder (DK)
Poslušnosť / Obedience / Unterordnung : "B" Tero Oravassari (FI)
Obrana / Protection / Schutzarbeit : "C" Willi Cohnen (DE)
Dozor nad stopami / Tracking supervisor / Fährtenaufsicht : Peter Andreasson Sweden,
Figuranti / Heplers / Helfer : Kristoffer Ullerud, Thomas Fröding , Tomas Karlsson
Výsledková listina - Results - Ergebisse
Katalógové číslo    Štartové číslo Meno psovoda Meno psa Štát A B C Spolu Poradie
catalog number start  number handler name of dog country total place
Katalog  Nr. Start Nr. Hudeführer Hund Land Summe Platz
  32 Claudia Fuhrmann Lucia von der Burgstätte DE 6 92 95 95 282 1
  1 Eduard Wagner Brisco vom Leth DE 5 93 96 92 281 2
  15 Terhi Kauppinen Briska’s Doris FI 2 88 95 93 276 3
  33 Armin Buschmann Index vom Hellerwald DE 2 97 91 84 272 4
  6 Michaela Riedlinger Imagic vom Erdburger Moor DE 3 80 94 96 270 5
  2 Ludek Šilhavý Harlequin Gumby CZ 1 95 82 91 268 6
  37 Petri Aalto Dinico Unico Del Conte Drago FI 1 96 81 90 267 7
  3 Camilla Rönnqvist  Diragos Ikara Colt SE 2 85 93 88 266 8
  12 Giuseppe Soprani  Nove von Schattenjager IT 1  78 88 96 262 9
  16 Dario Pucci Kora di Casa Fox IT 4 93 85 82 260 10
  20 Roman Tkacuk Krystal Kasey Alary Aslar CZ 4 80 86 94 260 11
  23 Frida Doggsen Dobfancier’s Vimza SE 4 88 84 84 256 12
  4 Helle Poulsen Ilk Vom Ferrenberg DK 1 89 75 87 251 13
  22 Davy Wertz Athos vom Beelzebub NL 1 73 91 83 247 14
  10 Gilbert Coudron Haico Van’T Genebos BE 1 70 82 93 245 15
  25 Perry Weststrate  DJ van het Wantij NL 2 61 85 80 226 16
  13 Tom Thoresen Safir V Schutzart NO 1  29 93 95 217  
  11 Josef Okáník Criss Royal Dux CZ 6  20 99 96 215  
  31 Alessandro Moccia Zeus di Casa Giardino IT 5 36 88 86 210  
  27 Tommy Andersson Dobfancier’s Vizir SE 3  21 95 93 209  
  30 Manfred Kaiser Ijuri von Warringhof BE 2 18 91 97 206  
  17 Jose Luis Cardo Beltran Vito de Covalta ES 1 18 92 92 202  
  14 Pavel Pluhar Idar Gumby CZ 7 12 91 94 197  
  38 Madelene Dahlgren Dobvoyage Fabulouse SE 6 7 93 93 193  
  21 Karen Beate Hauge D’Link Del Nasi NO 2 25 86 81 192  
  18 Federico Pongelli Altengarde Z- Mammut IT 3 7 96 84 187  
  28 Nilla Bengtsson Cape Secure Angel’s Kiss SE 5 97 90 0 187  
  26 Klaus Peter Altvater Hunter vom Hellerwald DE 4 12 79 95 186  
  35 Sari Niiranen Dobechester Caldwell FI 3 88 90 0 178  
  19 Daniela Cahová Juliette Josephine Alary Aslar CZ 2  4 84 89 177  
  24 Karolína Kocová Russkaja Mechta Krutoi Kozak CZ 3 7 80 83 170  
  34 Kaisa Nieminen Dargaard Imperija FI 4 20 60 83 163  
  8 Aaron Garcia Sanchez Baghira Vom Neuland ES 2 0 84 74 158  
  29 Savas Keskin Tahi-Reme Omega TR 1 15 94 0 109  
  7 Jürgen Gutbrod Ataraxie’s Bigben DE 1 0 79 0 79  
  9 Ludka Kaderábková Grynia Black Sagitta CZ 5 0 72 0 72  
  36 Massimo Collura Vento IT 2 21 0 0 21  
  5 Camilla Dahlgren Cape Secure Artillery SE 1 0 0 0 0  
Najlepšia stopa - Best tracking - Bester Fährte -  "A"
                   
Najlepšia poslušnosť - Best Obedience - Bester Unterordnung "B" 
                   
Najlepšia obrana brana  - Best Protection - Bester Schutzarbeit "C"
                   
Najlepší Slovák - Best Slovak - Bester Slowakisch
                0  
Najlepšie družstvo - Best Team - Bester Team
  32 Claudia Fuhrmann Lucia von der Burgstätte DE 6 92 95 95 282 1
  1 Eduard Wagner Brisco vom Leth DE 5 93 96 92 281
  33 Armin Buschmann Index vom Hellerwald DE 2 97 91 84 272
Nemecko - Germany - Deutschland 835
  12 Giuseppe Soprani  Nove von Schattenjager IT 1  78 88 96 262 2
  16 Dario Pucci Kora di Casa Fox IT 4 93 85 82 260
  31 Alessandro Moccia Zeus di Casa Giardino IT 5 36 88 86 210
Taliansko - Italy - Italien 732
  3 Camilla Rönnqvist  Diragos Ikara Colt SE 2 85 93 88 266 3
  23 Frida Doggsen Dobfancier’s Vimza SE 4 88 84 84 256
  27 Tommy Andersson Dobfancier’s Vizir SE 3  21 95 93 209
Švédsko - Sweden - Schweden 731