Medzinárodná výstava (CACIB) Bratislava, 05. 10. 2014
rozhodca - judge - richter: Lokodi Csaba Zsolt, RO
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
268 V 1 CAJC EDY OKSA FROM FOURTEENH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO A´SARA NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
269 V 1 CAC SONNY SILVER Z HELFŠTÝNA DIKR-SWANKO DE LA VILLA DE CHANNES ILKA IMARA Z HELFŠTÝNA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
270 V 1 CAC, R-CACIB OLI DEL NASI ZEDOR DEL NASI TROJA DEL NASI
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
271 V 1 CAC, CACIB. BOB ROYAL-REZON VIS ABSOLUTA GRAN MOLLIS ARMANI PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
272 VN 1 KORA GUJAR OF GUDAS PRIDE OF RUSSIA URANO  KATY OD DVOU LVU
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
273 V 1 CAJC AL-PARI Z NEGRALAND ROYAL-REAZON VIS ABSOLUTA AMIRA-ABLA BŁĘKITNY KANION
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
274 V 1 CAC, CACIB, BOS DOROTHEA  MAXSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN  MAXIM DI ALTOBELLO A SARA NIGRE FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
275 V 1 CAC, R-CACIB BONITA BESTA BŁĘKITNY KANION NAPOLEON NILS Z DIABELI EVITA EVRA Z INNEJ BAJKI
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
276 V 1   VIVIENNE MIRATIO TAHI-RÉME LUCIFER KARRIEN MIRATIO
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
277 NEPRIŠIEL AGBAR EUROPEAN K9 TRAINING BASE ARAK-AMURAK DU REU D´ARAMON ALEXA SHERIDANO LE FANO
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
278 V 1 CAC SANT KREAL RA MAXIM DI ALTOBELLO SANT KREAL TERPSICHORE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
279 V 1 CAJC GRETA DE TERRA MIRABILI SANTA JULF RUSSIAN BOY CASSIDY DE TERRA MIRABILI
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE