2014 10 10 Bratislava CACIB
 
Medzinárodná výstava (CACIB) Bratislava, 04. 10. 2014
rozhodca - judge - richter: Staviarska Viera, SR
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
254 VN 1, 4. m BIS Baby ARS LONGA ALACRIS PRIDE OF RUSSIA HERMES IZRAFELJ´ADORE JEWELS
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
255 V 1 CAJC, BOB EDY OKSA FROM FOURTEENH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO A´SARA NIGRE FROM FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
256 V 1 CAC  NICK NORRIS Z TOMKY ORSON VON NEMESIS MAGIC MANDY Z TOMKY
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
257 V 1 CAC, CACIB OLI DEL NASI ZEDOR DEL NASI TROJA DEL NASI
258 VD 2 SONNY SILVER Z HELFŠTÝNA DIKR-SWANKO DE LA VILLA DE CHANNES ILKA IMARA Z HELFŠTÝNA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
259 V 1 CAC, R-CACIB ROYAL-REZON VIS ABSOLUTA GRAN MOLLIS ARMANI PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
260 VN 1 KORA GUJAR OF GUDAS PRIDE OF RUSSIA URANO  KATY OD DVOU LVU
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
261 V 1 CAJC AL-PARI Z NEGRALAND ROYAL-REAZON VIS ABSOLUTA AMIRA-ABLA BŁĘKITNY KANION
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
262 V 1 CAC, CACIB, BOS NEVA Z TOMKY ORSON VON NEMESIS MAGIC MANDY Z TOMKY
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
263 NEPRIŠLA DOROTHEA  MAXSA FROM FOURTEENTH MERIDIAN  MAXIM DI ALTOBELLO A SARA NIGRE FOURTEENTH MERIDIAN
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
264 V 1 CAC, R-CACIB BONITA BESTA BŁĘKITNY KANION NAPOLEON NILS Z DIABELI EVITA EVRA Z INNEJ BAJKI
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
265 V 1, 3. m BIS Veterán VIVIENNE MIRATIO TAHI-RÉME LUCIFER KARRIEN MIRATIO
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
266 VN 1 CACAO SERMON PERICLE DEL DIAMANTE NERO TATANKA DEI SAULI GRIMALDI
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
 
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
267 NEPRIŠIEL AGBAR EUROPEAN K9 TRAINING BASE ARAK-AMURAK DU REU D´ARAMON ALEXA SHERIDANO LE FANO
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
268 V 1 CAC SANT KREAL RA MAXIM DI ALTOBELLO SANT KREAL TERPSICHORE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
269 V 1 CAJC GRETA DE TERRA MIRABILI SANTA JULF RUSSIAN BOY CASSIDY DE TERRA MIRABILI
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE