2014 06 15 GP Kamenný mlyn

Klubová výstava - GRAND PRIX o Zlatého dobermana
Club Show GRAND PRIX of Gold Dobermann
Klubsiegerschau -GRAND PRIX um den Goldenen Dobermann
15. 06. 2014, Kamenný mlyn
Slovensko - Slovakia - Slowakei 
rozhodca - judge - richter:   Becht Thomas, GE
KV Klubový víťaz 2014 Club Winner 2014 Klubsieger 2014
KV Mladých Klubový víťaz mladých 2014 Youth Club Winner 2014 Jugend Klubsieger 2014
KV Šteniat Klubový víťaz Šteniat 2014 Baby Club Winner 2014 Baby Klubsieger 2014
KV Dorastu Klubový víťaz Dorastu 2014 Junior Club Winner 2014 Jüngsten Klubsieger 2014
KV Čestnej Víťaz Čestnejt triedy 2014 Winner of Honory class 2014 Ehrenklasse Sieger 2014
KV Veteránov Najkrajší Veterán 2014 The Best veteran 2014 Veteranen Sieger 2014
ZD Zlatý doberman Golden doberman  Goldenen Dobermann
  
VN - Veľmi Nádejný VP - Very Promissing VV - Viel Verschprechend
N - Nádejný P - Promissing V - Versprechend
V - Výborný E - Excellent V - Vorzüglich
VD -Veľmi Dobrý VG -Very Good SG -Sehr Gut
D - Dobrý G - Good G - Gut
DISKVALIFIKÁCIA DISQUALIFIKATION DISQUALIFIKATION
NEPRIŠIEL - NEPRIŠLA ABSENT ABWESEND
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
1 VN 1, KV Dorastu DARK DIKTÁTOR VON ASHANTI TAHI-RÉME MAX VERONIKA DEL MEDIANO
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
2 V 1 CAJC, KV Mladých, ZD  EDY OKSA FROM 14TH MERIDIAN OKSAMIT DE GRANDE VINKO A´SARA NIGRA FROM 14TH MERIDIAN
3 V 2 FALCO FARANZANO DE LA SCYTHA IRON DI CASA FOX ATIA AURELIA DE LA SCYTHA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
4 V 1 CAC SYLVESTER STALLONE MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
37 V 1 CAC DIAMOND VOM ZAROWMOOR PRIDE OF RUSSIA ODIN ANJA VOM ZAROWMOOR
5 V 2 R-CAC EVANDER DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
6 V 1 CAC, KV, ZD, BOB GRAPHIC LINE NEARCO GRAN MOLLIS ARMANI GRAPHIC LINE FLORENSIA
7 V 2 R-CAC LIVONIJA BARON NOSTRADAMUS LIVONIJA BARON HEART OF HAMLET LIVONIJA BARONESA KINGLY
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
8 V 1 CAC RONIN KING OF DARKNESS FAMOUS FIDEL DI PERLANERA GEM´GIVVEEO ROCA
9 V 2 R-CAC ROYAL-REZON VIS ABSOLUTA GRAN MOLLIS ARMANI PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
10 V 1, KV Čestnej SAVON DEL MEDIANO MAXIM DI ALTOBELLO PANDORA DEL MEDIANO
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
38 V 1, KV Veteránov CARO EXTRA ELITE ENERGY EXTRA MORAVÁK IRA EXTRA MORAVÁK
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
11 VN 1, KV Dorastu DAPHNE VOM FREYER TAL AURONAQUILA VOM RESIDENZSCHLOSS BROOK VOM FREYER TAL
12 VN 2 DOMINA VOM FREYER TAL AURONAQUILA VOM RESIDENZSCHLOSS BROOK VOM FREYER TAL
13 VN 3 DREAM VOM FREYER TAL AURONAQUILA VOM RESIDENZSCHLOSS BROOK VOM FREYER TAL
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
15 VN 1, KV Dorastu LIA L´AMOUR DI PERLANERA SANT KREAL ZEUS FRUTHY FREE DI PERLANERA
14 NEPRIŠLA HADRIANA DE LA SCYTHA DANTE DELLE QUERCE NERE SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
17 V 1 CAJC, KV Mladých, ZD BARBAROSSA VOM WESTWALL ALE ALAMOS DEL CITONE STELL VOM KLINGBACH
16 V 2 AL-PARI Z NEGRALAND ROYAL-REAZON VIS ABSOLUTA AMIRA-ABLA BŁĘKITNY KANION
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
18 V 1 CAC CHRISSI VOM FREYER TAL CHRISS Z PADOKU TAHI-REME BABINE
19 V 2 R-CAC PIQUE DAME DI PERLANERA SANT KREAL ZEUS FERRARI FLYING DI PERLANERA
20 V 3 SUMMER SUNNY MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
22 V 1 CAC JAFFA VON KARPATIA ALE ALAMOS DEL CITONE FIRENZE VON KARPATIA
21 V 2 R-CAC ETERNITY DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
39 V 3 NAIRI NENCIA Z HELFŠTÝNA ARMANI DE TERRA MIRABILI CAIA CLAIRE Z HELFŠTÝNA
23 VD 4 JOSY V.D. HORRINGHAUSER HŐH SENSEI DI CAMPOVALANO ARDENS CHILLI
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
40 V 1 CAC, KV ENERGY EMISSION DE GRANDE VINKO FAN-FAN DE GRANDE VINKO JAMAI VU DE GRANDE VINKO
24 V 2 R-CAC CHILI VON SENTINEL HUNGARY HILO VOM NEMESIS TAHI-RÉME PRISCILLA
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
25 V 1, KV Veteránov SEMPER FIDELIS ALBANY LASSA DI SATTI COME AS YOU ARE JADE
26 V 2 TAHI-RÉME PRISCILLA IDANE DI ALTOBELLO TAHI-RÉME BIBIANA
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
27 VN 1, KV Šteniat BEREK EXECUTERS BLACK DOGS FAMOUS FIDEL DI PERLANERA PARIS KING OF DARKNESS
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
41 VN 1, KV Dorastu GORO EXTRA ELITE ATARAXIE´S CAPONE FATIMA EXTRA ELITE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
28 V 1 CAC, KV DRAGONDONNER VON HOHENZOLLERN PRIDE OF RUSSIA ODIN ARMANT VON HOHENZOLLERN
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
29 V 1 CAC EVEREST DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
30 V 1 CAC EGOISTE DE LA SCYTHA PRIDE OF RUSSIA URANO SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
31 VN 1, KV Dorastu HAZEL DE LA SCYTHA DANTE DELLE QUERCE NERE SUEMI DEL MEDIANO
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
32 V 1 CAC DESIDERA VON HOHENZOLLERN PRIDE OF RUSSIA ODIN ARMANT VON HOHENZOLLERN
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
33 V 1 CAC TOM-DOBER SELENA PRIDE OF RUSSIA SIDOR TOM-DOBER MAGITA MUCO
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
34 V 1 CAC, KV, ZD, BOS ALFA ADLANTE VOM WESTWALL ORSON VON NEMESIS STELLA VOM KLINGBACH
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
35 V 1 CAC ARUBA VON SENTINEL HUNGARY FEDOR DEL NASI TAHI-RÉME PRISCILLA
36 NEPRIŠLA BUGATTI VOM FREYER TAL YANKEE VOM KLINGBACH CARISMA VOM FRINKENHEIN
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV - BEST COUPLE  - BESTE HUNDEPAAR
NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA  - BEST BREEDER   - BESTE ZUCHTGRUPPE
NAJKRAJŠÍ PLEMENNÍK - BEST PROGENY   - BESTE  NACHZUCHT
JUNIOR HANDLING PES - MALE - RUDE