Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 01. 06. 2014
rozhodca - judge - richter: Victor van Raamsdonk, BE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ DERBY V´ÍŤAZ 2014 RENA REGINA MORGANTINA
DERBY WINNER 2014
CRUFTs  KVALIFIKÁCIA - psy a suky s CAJC  a CACIB - CRUFTs QUALIFICATION - males and females with CAJC & CACIB
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
313 V 1 CAC   ELEGANT LINE EDGARD TERALINE MIDGARD ELEGANT LINE ORNELLA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
314 V 1 CAC   STEEL DRAGO ONTAIO "YAKUZA" STEEL DRAGON RENO BRANCA DE LA SCHYTA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
315 V 1 CAC, R-CACIB DJAMBO VON WELFENGARTEN SIBOVELD´S MARANZANO CHEYENNE VOM WELFENGARTEN
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
316 VN 1 DARK DIKTÁTOR VON ASHANTI TAHI-RÉME MAX VERONIKA DEL MEDIANO
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
317 V 1 CAJC  SONNY SILVER Z HELFŠTÝNA DIKR-SWANKO DE LA VILLA DE CHANNES ILKA IMARA Z HELFŠTÝNA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
318 V 1 CAC SYLVESTER STALLONE MORGANTINA PRESIDENT KING OF DARKNESS OLA OLIVIA MORGANTINA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
319 V 1 CAC, CACIB, BOB  ROYAL-REZON VIS ABSOLUTA GRAN MOLLIS ARMANI PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
320 V 1 CHRISS Z PADOKU CARLOS Z PADOKU SANT KREAL RIORITA
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
321 V 1 CAJC, JBOB AL-PARI Z NEGRALAND ROYAL-REAZON VIS ABSOLUTA AMIRA-ABLA BŁĘKITNY KANION
322 VD 2 NEVA Z TOMKY ORSON VON NEMESIS MAGIC MANDY Z TOMKY
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
323 V 1 CAC FURIA BEST CERBER BENTLEY´S MYSA HERSONES DEMETHER BEST CERBER
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
324 NEPRIŠLA RAMADA RIA MORGANTINA IKAR IKAROS MORGANTINA ASARA MADDOB
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
325 V 1 CAC, R-CACIB PRIMA DONNA MIRATIO TAHI-RÉME ZEBULON SELENA MIRATIO
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
326 V 1 CAC, CACIB, BOS SANT KREAL PARIDA SANT KREAL ZEUS SANT KREAL USLADA
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -