Medzinárodná výstava (CACIB) Nitra, 31. 05. 2014
rozhodca - judge - richter: Jari Rosario Spagna, IT
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN Víťaz Grand Prix Slovakia 2014 STEEL DRAGO ONTAIO "YAKUZA"
GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2014 = CACIB
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ Víťaz Grand Prix Slovakia 2014 PRIMA DONNA MIRATIO
GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2014 = CACIB
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN Viťaz mladých Grand Prix Slovakia 2014  
GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2014=CAJC
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ Viťaz mladých Grand Prix Slovakia 2014  
GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2014=CAJC
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN Viťaz mladých Grand Prix Slovakia 2014  
GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2014=CAJC
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ Viťaz mladých Grand Prix Slovakia 2014  
GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2014=CAJC
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ Junior BOB - Najkrajší mladý jedinec plemena                                                
Junior BOB - the best dog or bitch 
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
343 VD 1 ELEGANT LINE EDGARD TERALINE MIDGARD ELEGANT LINE ORNELLA
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
344 V 1 CAC, CACIB, BOS !! STEEL DRAGO ONTAIO "YAKUZA" STEEL DRAGON RENO BRANCA DE LA SCHYTA
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
345 V 1 DJAMBO VON WELFENGARTEN SIBOVELD´S MARANZANO CHEYENNE VOM WELFENGARTEN
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
- - - - -
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
- - - - -
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - PSY - MALES BLACK - RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
346 N 1 DARK DIKTÁTOR VON ASHANTI TAHI-RÉME MAX VERONIKA DEL MEDIANO
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
347 V 1 SONNY SILVER Z HELFŠTÝNA DIKR-SWANKO DE LA VILLA DE CHANNES ILKA IMARA Z HELFŠTÝNA
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
- - - - -
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
- - - - -
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
348 V 1 ROYAL-REZON VIS ABSOLUTA GRAN MOLLIS ARMANI PETRA-PERLA VIS ABSOLUTA
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
349 V 1, BOB CHRISS Z PADOKU CARLOS Z PADOKU SANT KREAL RIORITA
DOBERMAN CIERNY S PALENIM - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
- - - - -
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
- - - - -
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
350 V 1 AL-PARI Z NEGRALAND ROYAL-REAZON VIS ABSOLUTA AMIRA-ABLA BŁĘKITNY KANION
351 VD 2 NEVA Z TOMKY ORSON VON NEMESIS MAGIC MANDY Z TOMKY
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
352 V 1 FURIA BEST CERBER BENTLEY´S MYSA HERSONES DEMETHER BEST CERBER
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
- - - - -
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
354 V 1 CAC, CACIB PRIMA DONNA MIRATIO TAHI-RÉME ZEBULON SELENA MIRATIO
353 NEPRIŠLA JULIETTE JOSEPHINE ALARY ASLAR TURBO-RHODES DE LA VILLA DE CHANNES BACARDI ALARY ASLAR
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
355 V 1 SANT KREAL PARIDA SANT KREAL ZEUS SANT KREAL USLADA
TRIEDA ČESTNÁ - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
- - - - -
TRIEDA VETERÁNOV - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
- - - - -