IDC 2014 - IPO 3 Lozorno, Slovensko
 
IDC 2014
Majstrovstvá veta vo výkone Dobermanov - World championship - Weltmeisterschaft
CACIT - IP0 3, CACT
23. - 25. 05. 2014
Slovensko - Slovakia - Slowakei
Rozhodcovia - Judge - Richter:
Stopy / Tracking / Tracking: "A" Simon Kwak (NL)
Poslušnosť / Obedience / Unterordnung : "B" Tamás Dohoczki (HU)
Obrana / Protection / Schutzarbeit : "C" Fons Van den Bosch (BE)
Dozor nad stopami / Tracking supervisor / Fährtenaufsicht : Peter Lengvarský (SK)
Figuranti / Heplers / Helfer : Peter Mičúch. Martin Tóth, Martin Barlík
Výsledková listina - Results - Ergebisse
Katalógové číslo    Štartové číslo Meno psovoda Meno psa Štát A B C Spolu Poradie
catalog number start  number handler name of dog country total place
Katalog  Nr. Start Nr. Hudeführer Hund Land Summe Platz
5 37 Šilhavý Luděk HARLEQUIN GUMBY Czech Republic 1 92 98 91 281 1
20 12 Gutbrod Jürgen ATARAXIE´S BIGBEN Germany 97 85 93 275 2
24 4 Fuhrmann Claudia LUCIA VON DER BURGSTÄTTE Germany 97 90 88 275 3
37 13 Andersson Tommy DOBFANCIER´S VIZIR Sweden 85 94 86 265 4
13 43 Kauppinen Terhi BRISKA´S DORIS Finland 81 92 91 264 5
43 27 Collura Massimo VENTO Italy 84 93 86 263 6
9 3 Okáník Josef CRISS ROYAL DUX Czech Republic 2 83 89 88 260 7
7 11 Klvaňová Marie C´ VICTORIA DONSA FROM 14TH MERIDIAN Czech Republic 1 78 89 92 259 8
26 28 Andersen Ingar DINICO YACK DEL CONTE DRAGO Norway 88 88 82 258 9
17 23 Jansen Adam DON VOM BURGHOF Netherland 91 85 81 257 10
6 29 Cahová Daniela Mgr. JULLIETTE JOSEPHINE ALARY ASLAR Czech Republic 1 82 86 86 254 11
22 1 Buschmann Armin INDEX VOM HELLERWALD Germany 80 88 82 250 12
39 18 Pucci Dario KORA DI CASA FOX Italy 86 89 75 250 13
36 10 Doggsen Frida DOBFANCIER´S VIMZA Sweden 93 75 81 249 14
  22 Tenerelli Michele BISMARK VON SCHATTENJÄGER Italy 78 93 78 249 15
8 8 Krejčí Kateřina Mgr. ABBA Z LANŠTORFA Czech Republic 2 76 74 97 247 16
27 9 Karlsen Glenn Ronny OKSAMIT THE GRANDE VINKO Norway 72 88 83 243 17
16 24 Wertz Davy ATHOS VOM BEELZEBUB Netherland 84 86 73 243 18
34 17 Jakobsson Ingela DIRAGOS JAVANTH Sweden 71 76 92 239 19
4 33 Sermant Freddy IONA VOM SCHLOSS LUPUS Belgium 73 83 81 237 20
41 16 Baradella Dino OGAN DE ANDREOLI Italy 72 83 81 236 21
10 35 Bohaboj Vladimír FRANK BRYNAL GOLD Czech Republic 2 91 90 67 248  
19 30 Pityinger József SAVON DEL MEDIANO Hungary 60 84 74 218  
23 5 Zagolla Gabrielle KLIN VON DER BURGSTÄTTE Germany 62 85 65 212  
2 26 Kaiser Manfred IJURI VON WARRINGHOF Belgium 23 95 91 209  
12 25 Matejek František INDY VON WARRINGHOF Czech Republic 2 27 88 91 206  
14 38 Mäntymaa Veli-Matti  BRÜCKENDORFER RUMBA Finland 17 96 86 199  
32 15 Dahlgren Camilla CAPE SECURE ARTILLERY Sweden 18 80 95 193  
29 40 Moran Beneyto Salvador BIMBA DE COVALTA Spain 20 89 82 191  
25 42 Backes Rosemarie RON VOM EDERTAL Germany 18 82 90 190  
3 14 Hremans Partik IKE VAN HET DONAUHOF Belgium 21 86 83 190  
28 41 Burger Steve CAIRO VOM SCHATTENFELL USA 19 80 86 185  
1 34 Coudron Gilbert HAYCO VAN´T GENEBOS Belgium 6 80 92 178  
33 32 Rönnqvist Camilla DIRAGOS IKARA COLT Sweden 81 95 canceled 176  
35 31 Häkansson Christian DIRAGOS PANTERA Sweden 5 89 81 175  
44 39 Keskin Savas TAHI-REME OMEGA Turkey 8 94 72 174  
21 2 Reichel Carsten HISKA VON DER BURGSTÄTTE Germany 14 90 canceled 104  
38 20 Pongelli Federico ALTENGARDE Z-MAMMUT Italy   97   - disq
42 19 Foroni Sandra TRIP Italy   94   - disq
31 36 Cardo Beltran Jose Luis VITO DE COVALTA Spain 7 80   - sick
15 7 Aalto Petri DINICO UNICO DEL CONTE DRAGO Finland   72 0 - disq
11 21 Tkačuk Roman HARRAS HAICO ALARY ASLAR Czech Republic 2 - disq - - disq
18 6 Mitsue Yoshiro ASCOT OF HAMAKITA SCARLET Japan - disq - - disq
30 - Martinez Garcia Jose Alberto DANAFOX´S NABUCO Spain - - - - absent
40 - Schmid Carlotta MAENDY DI CAMUGLIANO Italy - - - 0 no start
Najlepšia stopa - Best tracking - Bester Fährte -  "A"
20 12 Gutbrod Jürgen ATARAXIE´S BIGBEN Germany 97 85 93 275 2
24 4 Fuhrmann Claudia LUCIA VON DER BURGSTÄTTE Germany 97 90 88 275 3
Najlepšia poslušnosť - Best Obedience - Bester Unterordnung "B" 
5 37 Šilhavý Luděk HARLEQUIN GUMBY Czech Republic 1 92 98 91 281 1
Najlepšia obrana brana  - Best Protection - Bester Schutzarbeit "C"
8 8 Krejčí Kateřina Mgr. ABBA Z LANŠTORFA Czech Republic 2 76 74 97 247 16
Najlepší Slovák - Best Slovak - Bester Slowakisch
                0  
Najlepšie družstvo - Best Team - Bester Team
20 12 Gutbrod Jürgen ATARAXIE´S BIGBEN Germany 97 85 93 275 1
24 4 Fuhrmann Claudia LUCIA VON DER BURGSTÄTTE Germany 97 90 88 275
22 1 Buschmann Armin INDEX VOM HELLERWALD Germany 80 88 82 250
Nemecko - Germany - Deutschland 800
5 37 Šilhavý Luděk HARLEQUIN GUMBY Czech Republic 1 92 98 91 281 2
7 11 Klvaňová Marie C´ VICTORIA DONSA FROM 14TH MERIDIAN Czech Republic 1 78 89 92 259
6 29 Cahová Daniela Mgr. JULLIETTE JOSEPHINE ALARY ASLAR Czech Republic 1 82 86 86 254
Česko 1 - Czech Republikc 1 - Tschechische Republik 1 794
43 27 Collura Massimo VENTO Italy 84 93 86 263 3
39 18 Pucci Dario KORA DI CASA FOX Italy 86 89 75 250
  22 Tenerelli Michele BISMARK VON SCHATTENJÄGER Italy 78 93 78 249
Taliansko - Italy - Italien 762
37 13 Andersson Tommy DOBFANCIER´S VIZIR Sweden 85 94 86 265 4
36 10 Doggsen Frida DOBFANCIER´S VIMZA Sweden 93 75 81 249
34 17 Jakobsson Ingela DIRAGOS JAVANTH Sweden 71 76 92 239
Švédsko - Sweden - Schweden 753