Info
Úvod
Štandard
Aktuality
Výsledky
Kalendár
Kalendár 2014 - ZŠK
Tituly
Info
Inzercia
Fórum
Odkazy
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Encykopedia
Video
DKSR - Dobermann klub Slovenskej republiky

Informácie o klube
Dokumenty DKSR
Oznamy DKSR
Akcie poriadané klubom
Chovateľské stanice SR
Chovní jedinci DKSR
IDC - International Dobermann Club

Informácie o klube
Predpisy
IDC výstava
IDC pretek
IDC výsledky
Slováci a IDC
ZTP
UKK - Únia Kynologických Klubov

Informácie o UKK
Oznamy UKK
SKJ - Slovenská Kynologická Jednota

Informácie o SKJ
Oznamy SKJ
ZŠK - Zväz Športovej Kynológie

Informácie o ZŠK
Oznamy ZŠK
Slovakia

Aktuality

Aktuality publikované skôr
23.08.2014:


Rozhodcovia - Judges - Richters:

Hans WIBLISHAUSER (D), Pierluigi PEZZANO (I), Helmut REDTENBACHER (SA), Tamás DOHÓCZKI (HU), Norbert DAUBE (D), Gabriela RIDARČÍKOVÁ, MVDr. (SK)

Štatistika prihlásených - Statistics - Statistische Auswertungen 

Miesto konanania výstavy  - Show location - Ausstellungsplatz

Kamenný Mlyn - Vajarský

900 68 Plavecký Štvrtok 

http://www.kamennymlyn.sk/ 

GPS 48°21'41.3"N, 17°1'3.27"E

Kongres IDC - Congress IDC -  Kongress IDC

Hotel *** Karpatský Dvor

Námestie sv. Kataríny č. 3/282

900 55 Lozorno

http://www.karpatskydvor.sk/ 

GPS 48.3327290, 17.0429650

https://www.google.sk/#q=48.3327290%2C+17.0429650

20.08.2014:

Propozície   -   Prihláška-v pdf   -  Prihláška v docx - Word

19.08.2014:

Zoznam prihlásených - Entry List - Eingabeliste

Please, your name is not in the list of exhibitors, so they sign up immediately.
Bitte, befindet sich Ihr Name nicht in der Ausstellerliste, so melden sie sich sofort.
Prosím, ak nie ste v zozname vystavovateľov, prosím urýchlene zašlite údaje.


alica.freyer@mail.t-com.sk

11.08.2014:
VÝCHOVNĚ-VÝCVIKOVÉ SETKÁNÍ PSŮ A PÁNÍČKŮ
s Milanem Mihokem a Kateřinou Šmídovou 
09.08.2014:

Výsledky - Results - Ergabnisse

09.08.2014:

 


16. 08. 2014
Rozhodca - Judge - Richter: ZHUK ANATOLIJ, BY

17. 08. 2014
Rozhodca - Judge - Richter: GAJEWSKI JAN, PL

06.07.2014:


Rozhodca - Judge - Richter: Rada István, HU

05.07.2014:


Rozhodca - Judge - Richter: Piskay Vladimír, SK

30.06.2014:


Rozhodca - Judge - Richter: Piskay Vladimír, SK
Rozhodca - Judge - Richter: Rada István, H

Kruh - Ring - Ring


16.06.2014:

XII. ročník - Klubová výstava - GRAND PRIX o Zlatého dobermana
XII. Club Show - GRAND PRIX of Gold Doberman
XII. Klubsiegerschau - GRAND PRIX um den Goldenen Dobermann

Rozhodca - Judge - Richter: Thomas Becht, GE 

30.05.2014:
30. 05. 2014
Rozhodca - Judge - Richter: IMRICH SOPKO, SK
28.05.2014:


31. 05. 2014
Rozhodca - Judge - Richter: Jari Spagna Rosario, IT

01. 06. 2014
Rozhodca - Judge - Richter: Victor van Raamsdonk, BE

Kruh - Ring - Ring

28.05.2014:
30. 05. 2014
Rozhodca - Judge - Richter: IMRICH SOPKO, SK
25.05.2014:

Majstrovstvá sveta vo výkone dobermanov

World championship 

Weltmeisterschaft 

23. - 25. 05. 2014

Futbalový štadión - Football stadium - Fussballstadion

Lozorno

Slovensko - Slovakia - Slovakei 

Výsledky - Results - Ergabnisse

21.05.2014:
16.05.2014:

Majstrovstvá sveta vo výkone dobermanov

World championship 

Weltmeisterschaft 

23. - 25. 05. 2014

Futbalový štadión - Football stadium - Fussballstadion

Lozorno

Slovensko - Slovakia - Slovakei 

INFO

Počet pretekárov zo Slovenska 0

06.05.2014:
KOMBI VÍŤAZ - KOMBI WINNER - KOMBI SIEGER
27.04.2014:


Dňa 26. 04. 2014

BUGGATTI VOM FREYER TAL so psovodom Miňom

úspešne absolvovali skúšku IPO 1

( 95 / 74 / 80 = 249 b = známka DOBRE)

pre zväčšenie obrázku naň kliknite...


 -  -  

 -  -  

 -  -  
04.04.2014:

Výsledky medzinárodných výstav psov (CACIB)
 
Tu si môžete pozrieť výsledky z medzinárodných výstav psov FCI? Ktoré už boli potvrdené od 01. 01. 2009.
Každý návrh CACIB, ak nebol potvrdený FCI úrad spracováva, a preto sa nezobrazí v online zozname výsledkov.
Ak chcete zobraziť zoznam výsledkov, vyberte prosím:
Rok výstavy
Štát výstava
Mesto výstavy
Dátum výstavy
Skupina FCI
Potom si môžete vytlačiť CACIB (Certifikát d'Aptitude au Championnat International) ktorý získal Vás pes v zozname výsledkov kliknutím na ikonu.
Certifikáty CACIB už nie sú zasielané poštou FCI úradu.

31.03.2014:
29.03.2014:
24.03.2014:
28.01.2014:
19.01.2014:
13.01.2014:
07.01.2014:

21.12.2013:

14. 12. 2013  - 2. ročník 

Memoriál Petra Špacaya - pretek podľa IPO 1 a SVV 1 (bez stôp)

rozhodca:  P. Lengvarský 

Tohto preteku sa zúčastnil aj Milan Mihók - Miňo s Bugatti vom Freyer tal 

umiestnili na 3. miesto v SVV 1, ale najlepšia obrana :)

02.12.2013:


30. 11. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Konrad Tijana, SRB

Výsledky - The results - Die Ergabnisse


01. 12. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Pettkó Csaba, HU

25.11.2013:


30. 11. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Konrad Tijana, SRB

01. 12. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Pettkó Csaba, HU

Kruh - Ring - Ring

27.10.2013:

26. 10. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Zake Ligita (LV)

27. 10. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Václavík Miroslav (CZ)
Výsledky - The results - Die Ergabnisse
21.10.2013:

26. 10. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Zake Ligita (LV)

27. 10. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Václavík Miroslav (CZ)
Kruh - Ring - Ring
24.09.2013:
23.09.2013:
MS FCI 2013
19. - 22. 09. 2013
Roudnice nad Labem, Česká republika
1. miesto
Jozef Adamuščín (SK1) Chris Spod lazof
98 / 98 / 97 = 293 bodov
1. miesto v družstvách
Slovensko
15.09.2013:


15. 09. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Viera Staviarska (SK)
14.09.2013:

14. 09. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Zoran Brankovic (SB)
13.09.2013:

Od 01. 01. 2015

zmena štandardu dobemana -

po tomto dátume narodené šteňatá už len nekupírovné !!!

12.09.2013:
09.09.2013:

14. 09. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Zoran Brankovic (SB)

15. 09. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Viera Staviarska (SK)
03.09.2013:

Výsledky - The results - Die Ergabnisse

02.09.2013:
15. 09. 2013 Bonitácia Lučenec 
02.09.2013:
23.08.2013:
10. 08. 2013 ZTP Kamenný mlyn
18.08.2013:

18. 08. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: HARTMANN GYÖRGY,H

Výsledky - The results - Die Ergabnisse


17.08.2013:
17.08.2013:

17. 08. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA MVDR., SK

Výsledky - The results - Die Ergabnisse

12.08.2013:
09.08.2013:
b

17. 08. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: RIDARČÍKOVÁ GABRIELA MVDR., SK

18. 08. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: HARTMANN GYÖRGY,H


Kruh - Ring:


07.07.2013:

06. 07. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Ridarčíková Gabriela, SK

07. 07. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Pogodina Viktorija, UA

01.07.2013:


06. 07. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Ridarčíková Gabriela, SK

07. 07. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Pogodina Viktorija, UA

Kruh - Ring:


12.06.2013:
10.06.2013:
02.06.2013:


01. 06. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Klíma Jozer, SR

 02. 06. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Olga Kupriyanová Šinko, SLO

31.05.2013:
 
31. 05. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: JOZEF MRAVÍK, SK
27.05.2013:


01. 06. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Klíma Jozer, SR

02. 06. 2013
Rozhodca - Judge - Richter: Olga Kupriyanová Šinko, SLO

27.05.2013:

31. 05. 2013 CAC Senec

Rozhodca - Judge - Richter: Mravik Jozef, SR

Kruh - Ring:


16.05.2013:
Majstrovstvá Slovenska ZŠK a 2. kvalifikačný pretek o postup na MS WUSV a FCI

2013 05 04-05
12.05.2013:

Rozhodca - Judge - Richter: Shalata Dominikan, UKR
29.04.2013:

Paula Čerňanská spolu s Frenkie Farh z Helfštýna (Lykantropia) - bude ako prvý doberman štartovať

na Majstrovstvách Slovenka v Agility

29.04.2013:
Palo Tamáši a Jane NUOVA DOLCE VITA IPO 3 - 96/96/94 Spolu 286 bodov VD 
25.03.2013:
24.02.2013:

23. 02. 2013 Výsledky - The results - Die Ergabnisse

24. 02. 2013 Výsledky - The results - Die Ergabnisse

19.02.2013:

 

 

27.01.2013:

  

Rozhodca - Judge - Richter: Špoljariæ Boris CRO

Výsledky výstavy - The results show - Die Ergabnisse zeigen

15.01.2013:

  

Rozhodca - Judge - Richter: Špoljariæ Boris CRO

Kruh - Ring:


viac...
06.12.2012:
02.12.2012:

02. 12. 2012
Rozhodca - Judge - Richter: GABRIELA RIDARČÍKOVÁ, SK

01.12.2012:

01. 12. 2012
Rozhodca - Judge - Richter: CSABA ZSOLT LOKODI, RO

23.11.2012:

23.11.2012:
21.11.2012:

15.11.2012:
31.10.2012:

Protest chovateľských klubov a všetkých kynológov

- podpisová petícia

Zoznam plemien nežiadúcich psov a psov so sprísneným držaním
Časť A
Plemená nežiaducich psov
Pittbull teriér - Bandog
Časť B
Plemená psov so sprísneným držaním
Stredoázijský ovčiak - Kaukazský ovčiak - Juhoruský ovčiak - Americký staffordshirský teriér - Šarplaninac - Tornjak - Brazílska fila - Tosa inu - Kangal - Americký buldog - Boerboel - Moskovský strážny pes - Argentínska doga - Rotvajler - Rhodézsky ridgeback - Nemecký ovčiak - Československý ovčiak - Doberman - Bulteriér - Kanárska doga - Čierny ruský teriér - Thajský ridgeback - Bulmastif - Boxer - Slovenský čuvač - Kuvasz - Komondor - Chow chow - Flámsky bouvier - Bradáč veľký - Akita inu - Beauceron - Malorská doga
na základe Návrhu zákona č. 282/2002 Z. z., ktorým sa upravujú niektoré
podmienky držania psov, ktorý vyšiel v posledných dňoch si Vás dovoľujem
upozorniť a zároveň požiadať o účasť na pochode proti tomuto zneniu,
ktorý organizuje občianska iniciatíva JEDEN METER SK.
Bratislava - 6. november - 16.00 hod
>
Viac info a FB udalosť:  http://www.facebook.com/events/122128224606911/

29.10.2012:                                                                                                                                                                                   
2013   - Výstavy na Slovensku
26. - 27. 01. 2013TRENČÍNMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
23. 02. 2013NITRAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
24. 02. 2013NITRAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
23. 03. 2013BRATISLAVAŠAMPIÓN   ŠAMPIÓNOV
31. 05. 2013SENECCELOŠTÁTNA   VÝSTAVA PSOV - CAC, CAJC
01. 06. 2013NITRAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
02. 06. 2013NITRAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
06. 07. 2013VEĽKÁ   IDAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
07. 07. 2013KOŠICEMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
17. 08. 2013BRATISLAVAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
18. 08. 2013BRATISLAVAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
14. 09. 2013LUČENECCELOŠTÁTNA   VÝSTAVA PSOV - CAC, CAJC
15. 09. 2013LUČENECNÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - Víťaz Slovenska, CAC, CAJC
26. 10. 2013BRATISLAVAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
27. 10. 2013BRATISLAVAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
30. 11. 2013NITRAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
01. 12. 2013NITRAMEDZINÁRODNÁ   VÝSTAVA PSOV - CACIB
28.10.2012:
Pavel Tamáši - Jane Nuova Dolce Vita - SR -  95 / 90 / 92 = 277 bodov - 1 miesto !!!
Luděk Šilhavý -  Harlequin Gumby - ČR -  94 / 92 / 91 = 277 bodov - 2 miesto
28.10.2012:
Dňa 27. 10. 2012 si
Katarína Molnárová a Daniel Malachovský
 povedali "ÁNO"
07.10.2012:
Jednotlivci
07.10.2012:

30.09.2012:
26.09.2012:

Výsledky - The results - Die Ergebnisse

Rozhodca - Richter Judge:
A - Rudi Krauer
B - Robert Markschläger
C - Igor Lengvarski

Supervisor A Eberhard Uekoetter
Supervisor B und C, Wilfried Schäpermeier

Miesto

Psovod

Krajina

Pes

Plemeno

Š. č.

A

B

C

Spolu

50

Martin Kruiss

Austria

Beast v. Ebenwald 

Doberman 

14 

93

90

84

267

91

John Asbjrn Warmestad

Norway

Supreme Guardians Black Eros

Doberman

57 

76

84

90

250

108

Soprani Giuseppe

 ITALY 

Ottomac

 Doberman

113

46

78

93

217

Vladislav Boyko

Ukraine

Zhanr Iz Gratsiano

Doberman

30 

disk

disk

disk

0

23.09.2012:

KOMBI VÍŤAZ - KOMBI WINNER - KOMBI SIEGER

16.09.2012:

                                                                                          

IDC   Víťaz - IDC Winner - IDC Siegers:
čierny   pes - black male - rude schwarz  hnedý pes - brown male - rude   braun
QUICKSTEP KINGOF DARKNESSPRIDE OF RUSSIA KASPIJ
(Ale Alamos del Citone - CAYA Vesta)(Fedor Del Nasi x Euro Dinamika   Iz Zoosfery)
čierna   sučka - black female - hundin schwarzhnedá sučka -brown female -   hundin braun
EUREKA DEL NASIPARADISE KING OF DARKNESS
(Zedor   del Nasi - Gloria del Nasi)(Ron del Fiorsilva -   Gem'Givveeon Rocca)
IDC   Víťaz mladých - IDC Winner Young - IDC Jugend Siegers:
čierny   pes - black male - rude schwarz hnedý pes - brown male - rude   braun
GANDOR VOM RESIDENZSCHLOSSOZ DI CASA GIARDINO
(A'Condor   vom Residenzschloss - Thia Tacara vom Residenzschloss)(Varenne di Casa Giardino - Tessa di Cassa Giardino)
čierna   sučka - black female - hundin schwarz hnedá sučka - brown female -   hundin braun
OLGA DI   CASA GIARDINO MOCCA VON BAVARIA
(Varenne di casa Giardino x Black Tessa di casa Giardino)(Ale Alamos del Citone -   Irinland Olympia)

27.08.2012:


LEA VIVIEN,  * 28. 07. 2012

19.08.2012:

18. 08. 2012
Rozhodca - Judge - Richter:  HAVELKA TIBOR, SK

Výsledky - The results - Die Ergebnisse

19. 08. 2012
Rozhodca - Judge - Richter: OLEYNIKOVA ZOYA, UA

13.08.2012:


22.07.2012:

22. 07. 2012
Rozhodca - Judge - Richter: Szokol Erika, HU

Výsledky - The results - Die Ergebnisse

20.07.2012:

20. 07. 2012
Rozhodca - Judge - Richter: Ridarčíková Gabriela MVDr., SK

Výsledky - The results - Die Ergebnisse

01.07.2012:

X. ročník - Klubová výstava - GRAND PRIX o Zlatého dobermana
X. Club Show - GRAND PRIX of Gold Doberman
X. Klubsiegerschau - GRAND PRIX um den Goldenen Dobermann
01.07.2012:

01. 07. 2012 - Zvod 
Zvodová komisia:
Ridarčíková Gabriela, MVDr. - rozhodca pre exteriér
Miklášová Darina Mgr. - hlavný poradca chovu

Výsledky - The results - Die Ergebnisse 

01. 07. 2012 - Bonitácia 
Bonitačná komisia: 
Ridarčíková Gabriela, MVDr. - rozhodca pre exteriér
Miklášová Darina Mgr. - hlavný poradca chovu

Bonitácia  
Figurant: Prokopec R.

Výsledky - The results - Die Ergebnisse 

01.07.2012:

30. 06. 2012 Nemecká ZTP

Rozhodca - Judge - Richter: Rudi KILLMAIER (D)
Figurant - Helper - Helfer : Fabrizio Coppola (I) 

Výsledky - The results - Die Ergebnisse


13.06.2012:

STANOVY OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA
DOBERMANN KLUB SLOVENSKEJ REPUBLIKY 
DKSR
Zmenu stanov schválila Výročná členská schôdza dňa 11. 02. 2012
Stanovy schválené MVSR dňa 4.5.2012 pod číslom: VVS/1-900/90-2912
10.06.2012:


10. 06. 2012  
Rozhodca - Judge - Richter: Vesiæ Rade, SRB

09.06.2012:

09. 06. 2012  Rozhodca - Judge - Richter: Fintorová Ľudmila, SR

08.06.2012:

08. 06. 2012  Rozhodca - Judge - Richter: Voláriková Linda, SR

02.06.2012:

Sobota 09. 06. 2012:  Kruh -Ring –Ring 15 B   

Rozhodca - Judge - Richter: Fintorová Ľudmila, SR

Hala M5   

Nedeľa 10. 06. 2012:  Kruh -Ring –Ring 10   

Rozhodca - Judge - Richter: Vedić Rade, SRB

Hala M4

31.05.2012:
Piatok 08. 06. 2012:  Kruh -Ring -Ring  5  Rozhodca - Judge - Richter: Voláriková Linda, SR
DOBERMANN BRAUN UND ROT             4 244-247
DOBERMANN SCHWARZ UND ROT          13 248-260
TCHIORNY TERRIER                    7 393-399
CHESAPEAKE BAY RETRIEVER            2 831-832
FLAT COATED RETRIEVER               5 856-860
LABRADOR RETRIEVER                 21 883-901,1216-1217
NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEV.  10 904-913
Spolu – Total - Zusammen           62
 
DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
244 - BACARDI VOM FREYER TAL - Vereš Dominik, Dolné Rakovice 1908, 03901 Turčianske Teplice, SK
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
245  - NIPSY NOREEN ALARY ASLAR - Milková Andrea, 93032 Blatná na Ostrove 343, SK
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
246 -  ??? - Vaitauskaite Deimante, Raseinu rajonas, 000 Pakalniskiu Kaimas, LV
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
247 -   INDHIRA ELITE HOUSE  - Salmanowicz Sylwia, Jaskolcza 4/8, 65465 Zielona Gora, PL
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
 
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM - PSY – MALES BLACK -  RUDE SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
249 - KANYE ELITE HOUSE - Salmanowicz Sylwia, Jaskolcza 4/8, 65465 Zielona Gora, PL
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
250 - AL-SAMÍR AVAŠÍR -  Kovář Jaroslav, Na Celně 995, 29301 Mladá Boleslav, CZ
251 -  NIKE HALIT PAŠA - Soukupová Helena, Dolánky 304, 46342 Hodkovice nad Mohelk, CZ
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
252 -  EXCELENT GOLDEST DIAMOND  - Houdková J.-Součková I., Broncova 1050, 25230 Řevnice, CZ
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
253 -  CARO  EXTRA ELITE - Ströerová Blažena, Merhautová 111, 61300 Brno, CZ
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
248 -  CHRISS Z PADOKU -  Houdková Jana Mgr., Broncova 1050, 25230 Řevnice, CZ
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA ŠTENIAT - BABY CLASS - BABY KLASSE
TRIEDA DORASTU - JUNIOR CLASS - JUNGSTEN KLASSE
254 - SANT KREAL PARIDA - Houdková Jana Mgr., Broncova 1050, 25230 Řevnice, CZ
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
255 - TAHI-RÉME TIFFANY -  Chmelař Lubomír, Za kovárnou 211, 68601 Uh.Hradiště-Sady, CZ
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
256 -  KRYSTAL KASEY ALARY ASLAR - Tkačuk Roman, Pražská 65/2, 27801 Kralupy nad Vltavou, CZ
TRIEDA PRACOVNA - WORKING CLASS - GEBRAUCHSHUNDE KLASSE
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
257  - ALEXA VOM FREYER TAL -  Freyer Alica a Wolfgang, Obchodná 469, 90638 Rohožník, SK
258 -  IVETTE IVY ELITE HOUSE - Salmanowicz Sylwia, Jaskolcza 4/8, 65465 Zielona Gora, PL
259 -  ROCCO Z PADOKU - Lopatko Anna, Ko¶ciuszki 42/J, 43190 Mikolów, PL
TRIEDA ČESTNÁ  - HONOR CLASS - EHREN KLASSE
TRIEDA VETERÁNOV  - VETERAN CLASS - VETERANEN KLASSE
260 - MONA EXTRA MORAVÁK -Gschwindl V.-Senczuková, Soběšická 33, 61400 Brno, CZ
26.05.2012:

IDC 2012 – IPO 3

Majstrovstvá sveta dobermanov

World Championship dobermann

Weltmeisterschaft dobermann

26. - 27. 05. 2012

Maďarsko - Hungary - Ungarn

Výsledky - The results - Die Ergegnisse

22.05.2012:
21.05.2012:

13.05.2012:

12. 05. 2012 Rozhodca- Judge - Richter: Masino  Izoli, I

Výsledky výstavy - The results show - Die Ergebnisse zeigen

13. 05. 2012 Rozhodca- Judge - Richter: Vasco Pocas Joao, PT

Výsledky výstavy - The results show - Die Ergebnisse zeigen

08.05.2012:

12. 05. 2012

KRUH – RING – RING    5   ROZHODCA – JUDGE - RICHTER : MASINO IZOLI, I

DEUTSCHE DOGGE BLAU

7

186 - 192

DEUTSCHE DOGGE GEFLECKT

4

193 - 196

DEUTSCHE DOGGE GELB

5

197 - 201

DEUTSCHE DOGGE GESTROMT

3

202 – 204

DEUTSCHE DOGGE SCHWARZ

5

205 – 209

DEUTSCHER BOXER GELB

4

210 – 213

DEUTSCHER BOXER GESTROMT

3

214 – 216

DOBERMANN BRAUN UND ROT

3

217 – 219

DOBERMANN SCHWARZ UND ROT

6

220 - 225

Spolu - Total – Total

40

DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
220 – ADONIS VOM FREYER TAL -  Freyer Alica+Wolfgang, Obchodná 469, 906 38 Rohožník, SK
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
218 – ELEKTRA BEST CERBER - Kleinová Štefánia, J.Chalupku 2, 974 01 Banská Bystrica, SK
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
219 – ZORICA DEL NASI - Čurin Lapajne Nuša, Eipprova ulica 23, 1000 Ljubljana, SI
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM - PSY – MALES BLACK -  RUDE SCHWARZ
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
220 – PRIDE OF RUSSIA URANO - Rieger Mario, Hubertsweg 10, 5020 Salzburg, A
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
221 – SANTA JULF RUSSIAN BOY - Kusmierek J.& T., 19 sztycznia 15, 97 400 Belchatów, PL
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
222 - ??? LA MANSH IZ ZOOSFERY -  Vahrameeva O.V., Pastera 22/14, 65023 Odessa, UA
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
223 – ??? ELEGANT LINE SORGONA  - Burdo Vladimir, Geroev dnepra 32-6, 04214 Kyev, UA
224 -  ??? TAIGA DAKER POLAND - Utrata Danuta, Os.Zacisze 4B/18, 66-100 Sulechów, PL
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
225 – ??? LUNA DAKER -  Utrata Danuta, Os.Zacisze 4B/18, 66-100 Sulechów, PL

13. 05. 2012

KRUH–RING–RING  6 ROZHODCA – JUDGE-RICHTER: VASCO POCAS JOAO, PT

DEUTSCHE DOGGE BLAU

7

181 – 187

DEUTSCHE DOGGE GEFLECKT

8

188 – 195

DEUTSCHE DOGGE GELB

5

196 – 200

DEUTSCHE DOGGE GESTROMT

3

201 – 203

DEUTSCHE DOGGE SCHWARZ

9

204 – 212

DEUTSCHER BOXER GELB

5

213 – 217

DEUTSCHER BOXER GESTROMT

2

218 – 219

DOBERMANN BRAUN UND ROT

3

220 – 222

DOBERMANN SCHWARZ UND ROT

7

223 – 229

Spolu - Total – Total

49

DOBERMAN HNEDY S PALENIM - PSY - MALES BROWN - RUDE BRAUN
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
220 – ADONIS VOM FREYER TAL -  Freyer Alica+Wolfgang, Obchodná 469, 906 38 Rohožník, SK
DOBERMAN HNEDY S PALENIM   - SUKY - FEMALES BROWN - HUNDIN BRAUN
TRIEDA MLADYCH -YOUTH CLASS - JUGEND KLASSE
221 – ELEKTRA BEST CERBER - Kleinová Štefánia, J.Chalupku 2, 974 01 Banská Bystrica, SK
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
222 – ZORICA DEL NASI - Čurin Lapajne Nuša, Eipprova ulica 23, 1000 Ljubljana, SI
DOBERMAN ČIERNY S PÁLENÍM - PSY – MALES BLACK -  RUDE SCHWARZ
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
223 - ??? LA MANSH IZ ZOOSFERY -  Vahrameeva O.V., Pastera 22/14, 65023 Odessa, UA
224 – PRIDE OF RUSSIA URANO - Rieger Mario, Hubertsweg 10, 5020 Salzburg, A
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
225 – SANTA JULF RUSSIAN BOY - Kusmierek J.& T., 19 sztycznia 15, 97 400 Belchatów, PL - 221
DOBERMAN CIERNY S PALENIM  - SUKY - FEMALES BLACK - HUNDIN SCHWARZ
TRIEDA STREDNA - INTERMEDIATE CLASS - MITTEL KLASSE
226 – ??? ELEGANT LINE SORGONA  - Burdo Vladimir, Geroev dnepra 32-6, 04214 Kyev, UA
227 -  ??? TAIGA DAKER POLAND - Utrata Danuta, Os.Zacisze 4B/18, 66-100 Sulechów, PL
TRIEDA OTVORENA - OPEN CLASS - OFFENE KLASSE
228 – TAHI-RÉME POKAHONTAS -  Růžička Jan, Havličkova 3939, 767 01 Kroměříž, CZ - 228
TRIEDA SAMPIONOV - CHAMPION CLASS - CHAMPION KLASSE
229 – ??? LUNA DAKER -  Utrata Danuta, Os.Zacisze 4B/18, 66-100 Sulechów, PL


277 aktualít (3 stránok, 100 aktualít na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Prejsť na:
Prekladač


Táto stránka funguje vďaka podpore spoločnosti




Who's Online
Momentálne je 36 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu
Survey
Akú skúšku máš absolvovanú so svojim Dobermanom :))

ZM
SVV 1
SVV 2
SVV 3
BH
SchH 1 - IPO 1
SchH 2 - IPO 2
SchH 3 - IPO 3
Obedience
Záchranárske
Agility
Canisterapia



Výsledky
Ďalšie ankety

Hlasov: 111
Komentárov:: 0
Login
Užívateľské meno

Heslo

Bezpečnostný kód: Bezpečnostný kód' title='Bezpečnostný kód
Napíšte bezpečnostný kód

Ešte nemáte svoj účet? Môžete si ho vytvoriť. Ako registrovaný užívateľ získate veľa výhod. Budete môcť upraviť vzhľad tohto webu, nastaviť zobrazenie komentárov, posielať komentáre, posielať správy ostatným užívateľom a veľa ďalších.
Naj
Top list



Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.06 sekúnd